25 gada labāko reklāmu vidū arī 3 Apple videoklipi - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

25 gada labāko reklāmu vidū arī 3 Apple videoklipi


“Adweek” publicējis gadskārtējo sarakstu ar gada 25 labākajām reklāmām. Šis saraksts izceļ visus izcilākos sasniegumus gan drukāto, gan digitālo mediju pasaulē. Apple izdevās nopelnīt veselas trīs vietas, uzņēmuma augstākā reitinga vieta ir #2.

Apple izveidojis ieradumu itin bieži publicēt kvalitatīvas reklāmas. Viens no lielākajiem šo videoklipu ieguvumiem – lai gan tie primāri ir mārketinga rīki, kas var pārsniegt klasiskās radošuma robežas, vizuālajos risinājumos vai iekļaut arī kādu jaudīgu ziņu.

Tā nav sakritība, ka tie bieži gūst profesionālu atzinību. “Adweek” labāko 25 reklāmu reitings ir liels pagodinājumus. Apskatīsim sarakstā iekļuvušās reklāmas.

Unlock – #19

Share your Gifts – #9

Welcome Home – #2

Apple arī uzņēma dokumentālo filmu par to, kā tika veidots videoklips “Welcome Home”. Redzot, cik daudz enerģijas viņi šai darbā ieliek, varam teikt bez šaubām – tas ir pelnījis otro vietu.

Avots: 9to5mac

Apple Inc. (AAPL)