5 noderīgi padomi jaunā iPad Pro lietotājiem - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

5 noderīgi padomi jaunā iPad Pro lietotājiem


Vai esat iemīlējuši kādu no jaunajiem iPad Pro modeļiem? Vēl jo vairāk – varbūt kādu no tiem jau esat iegādājušies? Tad ļaujiet jums sniegt pāris noderīgu padomu šo ierīču lietošanai!

Daļa no raksta turpinājumā uzskaitītajiem padomiem darbojas arī citos iPad planšetdatoros, tādēļ, lai tos izmēģinātu, nav obligāti būt jaunā iPad Pro īpašniekam. Sarakstā esam iekļāvuši arī dažus padomus, ar kuriem esam dalījušies jau iepriekš, taču kurus jaunie lietotāji varētu nezināt.

iPhone akumulatora uzlāde ar iPad planšetdatoru

Jaunajos iPad planšetdatoros Lightning porta vietā iekļauts USB-C ports. Turklāt šim jaunumam ir daudz priekšrocību. Piemēram, jūs tagad savam planšetdatoram varēsit pieslēgt ārējo ekrānu vai savu kameru un, mūsu iecienītākais jaunums, ar planšetdatora palīdzību tagad ir iespējams pat uzlādēt iPhone akumulatoru. Protams, šādam nolūkam ir nepieciešams USB-C – Lightning kabelis.

Apple Pencil 2 žesti

Viena no lieliskākajām jaunā Apple Pencil īpašībām ir tā, ka, līdzīgi AirPods, arī šīs ierīces gadījumā divkāršā pieskāriena žestam ir iespējams piesaistīt daudz dažādu funkciju. Vēl kāds stilīgs faktors ir iespēja visas šīs funkcijas pielāgot jūsu vajadzībām. Atveriet ierīces iestatījumus jeb Settings un tajos sameklējiet sadaļu Apple Pencil. No sarakstā uzskaitītajām iespējām izvēlieties jums visnepieciešamāko.

Kursora pārvietošana

Kursora pārvietošana ir viena no būtiskākajām jebkura teksta dokumenta rediģēšanas laikā veicamajām darbībām, turklāt, strādājot ar skārienjutīgiem ekrāniem, šo darbību paveikt nav ērti. Arī 3D Touch funkcijas iztrūkums šajā gadījumā nepalīdz, taču kopš ir pieejama iOS 12 sistēma, tām pašām iespējam piekļūt varam, ilgāk paturot piespiestu Space jeb atstarpes taustiņu. Tomēr iPad planšetdatoros pastāv vēl kāda iespēja: teksta kursoru pārvietot jūs varēsit, pa ekrānu nepieciešamajā virzienā pavelkot divus pirkstus. Maģija!

Ierīces “pamodināšana” ar Space taustiņu

Viena no 2018. gada iPad modeļu stilīgākajām iezīmēm ir iespēja tiem ar vienu kustību pievienot Apple Smart Keyboard tastatūru. Līdzīgā mērā lielisks ir šis parocīgais triks: ātri divkārt nospiežot šīs vai citas ārējās tastatūras Space taustiņu, planšetdators automātiski ieslēgs displeju un uzsāks Face ID autentifikāciju. Šis žests var būtiski paātrināt planšetdatora atbloķēšanas procesu.

Īpašās rakstzīmes

Rakstīšana uz virtuālas tastatūras nebūt nav sapnis. Lielākajā daļā gadījumu tajā piekļūt īpašajām rakstzīmēm ir diezgan sarežģīti. iPad tastatūras augšējā ciparu joslā atrodamas visbiežāk lietotās īpašās rakstzīmes, kurām piekļūt iespējams, nospiežot Shift pogu. Tomēr pastāv kāds vēl ērtāks risinājums: nospiežot taustiņu, uz kura attēlota jums nepieciešamā rakstzīme, un piespiesto pirkstu pavelkot uz leju, cipara vietā teksta logā parādīsies īpašā rakstzīme.

Apple Inc. (AAPL)