5G iPhone kavējas stratēģiska iemesla dēļ - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

5G iPhone kavējas stratēģiska iemesla dēļ


Saskaņā ar Bloomberg ziņojumu nākamajā gadā nevarēsim sagaidīt iPhone, kas atbalsta nākamās paaudzes datu tīklu. Arī konkurentiem šī joma nebūs pieejama. Un Apple tam ir labs iemesls.

Bloomberg avoti un Marks Gurmans uzskata, ka, tāpat kā iepriekšējo paaudžu gadījumā, uzņēmums aizkavēs 5G datu tīklu atbalstu.

Tāpat kā pieredzējām ar 3G un 4G, divām mobilās tehnoloģijas iepriekšējām versijām, Apple gaidīs veselu gadu, pēc sākotnējā tīkla laišanas klajā pirms uzņēmuma produkti iegūtu saderību tiem piekļūt, – teica cilvēki, kas lūdza neatklāt savu identitāti, apspriežot uzņēmuma plānus.

Saskaņā ar Bloomberg – iemesls varētu būt uzņēmuma pārliecība, ka pirmie mēģinājumi 5G atbalstā var piedzīvot kādas sākotnējas problēmas. Un Kupertariāņi dod priekšroku tirgū būt nevis pirmie, bet gan labākie.

Tomēr stāsts nav tik vienkāršs, 5G varētu būt mobilo tīklu biznesa nākotnes atslēga. Tie, kas to gaida, saka, ka šī tehnoloģija varētu nozīmēt lielu soli uz priekšu. Tik lielu, ka tas varētu būt galvenais iemesls, mainot jaunākas ierīces. Palaižot garām šo iespēju, priekšroka tiks dota citiem ražotājiem. Tas ir liels risks, ko Apple nevēlas uzņemties.

Cits avots apgalvo, ka Apple neatjauno tīklu atbalstu, tāpēc, ka vēl nav atraduši piemērotu 5G mikroshēmu piegādātāju. Viņi vēl nav atrisinājuši savas problēmas ar Qualcomm, tomēr viņi ir šīs tehnoloģijas tirgus līderi. No citiem konkurentiem tikai daži varētu nodrošināt detaļas, piemēram, Samsung un Huawei, bet dienas beigās viņi saglabā konkurentu pozīcijas. Tātad Apple jāsadarbojas ar Intel, bet viņi vēl nav gatavi drīzumā piedāvāt miljonu iPhone tālruņu.

Manuprāt, Apple neko nevajadzētu sasteigt. 2019. gadā būs tikai daži pakalpojumu sniedzēji, kas atbalstīs 5G tīklus, tādēļ 5G mikroshēma varētu vēl nebūt viedtālruņu obligāta sastāvdaļa.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)