_PRISM – apvienojiet pasauli - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

_PRISM – apvienojiet pasauli


Šī lietotne ir puzles spēle, kas jūs varētu paglābt no ikdienas pārguruma. Apskatīsim, uz ko _PRISM ir spējīga.

Dažkārt jūs jūtaties pārguris un jums nepieciešama pusstunda nekā nedarīšanai, lai smadzenes varētu atpūsties un darbiem atkal varētu ķerties klāt ar 100% atdevi. _PRISM ir spēle, kas palīdzēs relaksēties, tās cena ir tikai 3,49 €.

Tā ir puzles spēle ar 13 posmiem. Jūs varat krāt punktus, pārvietojot un organizējot dažādas ģeometriskās formas, lai spētu pārvietoties no posma uz posmu. Ar tālruņa žiroskopa palīdzību jūs varat pārvietoties kosmosā un pārvietot katru elementu kā vien jums tīk. Katrs posms ir perfekts un uzstāda augstu latiņu.

Lai gan lietotnei nav nepieciešams ārkārtīgi profesionāls aprīkojums, patīkamāk to būs spēlēt pēc ieteiktā padoma: instalējot to uz vismaz iPhone 7 vai iPad 2018 ierīcēm. Izmēģiniet to un pastāstiet savu pieredzi.

Lejupielādējiet PRISM no App Store (iPhone, iPad – 3,49 €)

Apple Inc. (AAPL)