AAPL akcijas ir sasniegušas vislabāko vienas dienas veikumu pēdējo piecu gadu laikā - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

AAPL akcijas ir sasniegušas vislabāko vienas dienas veikumu pēdējo piecu gadu laikā


Tas bija patiešām svarīgi, jo varētu teikt, ka gada beigās Apple akcijām īsti neizdevās sasniegt gaidītos rezultātus.

Tik lielisku vienas dienas rezultātu kā tas izdevās nesen Apple akcijas jeb AAPL nav sasniegušas kopš 2014. gada. Tam bija nepieciešama 7.04% izaugsme. Tā ir samērā stabila, īpaši, ja ņemam vērā to, ka, tuvojoties gada izskaņai, AAPL akciju likme piedzīvoja milzīgu kritumu. Tā iemeslus mēs iepriekš izskaidrojām garākā rakstā.

Šāda progresa tendence vērojama daudzos no lielākajiem amerikāņu uzņēmumiem. The Dow Jones Industrial Average (DJIA), kas parāda 30 ASV būtiskāko uzņēmumu pašreizējo statusu akciju tirgū, iepriekšējais 21 792 punktu rezultāts ir palielinājies līdz 22 878 punktiem, tātad, pieaugot par vairāk nekā 1000 punktiem. Tas galvenokārt bijis iespējams FAANG (Facebook, Apple, Amazon, Netflix and Google) uzņēmumu akciju vērtības uzlabošanās dēļ.

Runājot par AAPL, ziņu publicēšanas laikā šo akciju likme bija 156.15 USD. No vienas puses, tās ir ļoti labas ziņas investoriem, jo pirms Ziemassvētkiem likme bija aptuveni 146.83 USD. No otras puses, šis skaitlis ir tālu no 232 USD lielā rekorda brīdī, kad Apple tirgus kapitalizācija pirmo reizi vēsturē sasniedza triljonu dolāru.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)