AirPods ir Pasaules kausa lielākais uzvarētājs - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

AirPods ir Pasaules kausa lielākais uzvarētājs


Praktiski jebkuras valsts jebkurš spēlētājs, nespēlējot laukumā, ir redzēts, izmantojot AirPods vai Beats austiņas. Pamanījāt? Ir tik viegli kļūt par oficiālu sponsoru pat bez līgumsaistībām.

Futbola Pasaules kauss ir viens no tiem masu pasākumiem, ko gandrīz katrā valstī atzīmē kā nacionālos svētkus, desmitiem miljonu cilvēku seko katras spēles notikumiem (2014. gadā kopumā sacensības vēroja 3,2 miljardi skatītāju). Nav pārsteidzoši, ka turīgākie uzņēmumi vēlas parādīties kā pasākuma sponsori. FIFA, sacensību atbildīgā sporta organizācija, šogad varētu nopelnīt aptuveni 1,6 miljardus dolāru mārketinga ieņēmumos. Tas ir efektīvs un veiksmīgs reklāmas rīks.

Vismaz ieinteresētajām pusēm.

Apple stratēģijā viņi sevi ir pozicionējuši kā pārāk stilīgus, lai šādi reklamētu savus produktus. Jo gluži vienkārši viņu produkti ir tik populāri un pieprasīti, ka viņiem nav jājautā futbola zvaigznēm tos lietot. Kurš gan varētu vēlēties vēl lieliskāku reklāmu?

Raugoties no šāda skatupunkta, šīgada Pasaules čempionāta lielākais uzvarētājs noteikti ir AirPods, austiņas, kas futbolistu vidū ir ļoti populāras, lai gan arī Beats ir labi panākumi. Vai jūs vēl šaubāties? Ļaujiet jums parādīt lieliskus attēlus ar futbola zvaigznēm, kuros jūs varat atrast sev jau pazīstamos elementus.

Neymar Jr. Brazīlija. AirPods.
Guillermo Ochoa. Meksika. Airpods.
Javier Hernandez. Meksika. AirPods.
Julian Draxler. Vācija. AirPods.
Romelu Lukaku. Beļģija. Beats.
Jesse Lingard. Anglija. AirPods.
Kyle Walker un Danny Welbeck. Anglija. AirPods.
Marcus Rashford. Anglija. Beats.
Willian Borges da Silva. Brazīlija. Parastās EarPods.
Argentīnas komanda. AirPods un Beats.

Jautrs fakts: FIFA noteikumi saistībā ar tā saukto “slēpto mārketingu”, kā ietvaros pasaules kausa spēļu laikā spēlētāji lieto zīmolu produktus, ir gana stingri, pat ja uzņēmums nav maksājis, lai kļūtu par Pasaules kausa oficiālo sponsoru. Tādēļ, ja jūs redzat, ka spēlētāji austiņas nēsā, piemēram, pirms spēles, “Beats” zīmola logo būs aizlīmēts.

Avots: Quartz

Apple Inc. (AAPL)