Aizvietojiet ikonas macOS Mojave - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Aizvietojiet ikonas macOS Mojave


Vienkāršā, bet lieliskā Litelcon lietotne jau ir atjaunināta ar Mojave atbalstu, tādēļ turpmāk varēsit izmantot jūsu ikonas pat jaunākajā sistēmā.

Aptuveni pirms diviem gadiem mēs jums parādījām vienkāršu lietotni, ar kuras palīdzību jūs varējāt aizvietot jebkuras vēlamas macOS ikonas ar vienkāršu drag&drop darbību, neskatoties, vai runa būtu par mapi, sistēmas lietotni vai trešās puses lietotni.

Domas, vai mums vajadzētu šādu lietu darīt, atšķiras, bet tie, kas vēlās, viegli to var izdarīt, tā kā augstāk pieminētā lietotne, LiteIcon, nesen ir ieguvusi macOS Mojave atbalstu.

Gadījumā, ja meklējat interesantu ikonu komplektāciju, mēs noteikti varam ieteikt TigerCat veikumu, ko varat lejupielādēt bez maksas, kas arī ir atjaunināts ar macOS Mojave atbalstu.

Kā atgādinājumu apskatīsim darbības aprakstu:

Kā pirmais solis jums ir jāizlemj, vai strādāt ar sistēmas ikonām vai pietiks ar trešo pušu lietotņu ikonu aizvietošanu. Gadījumā, ja piepildās pirmā alternatīva, jums (pagaidām) būtu jāizslēdz SIP (“System Integrity Protection”). Viss, kas jums jādara:

 • restartējiet datoru;
 • uzreiz pēc ieslēgšanas nospiediet CMD un R pogas;
 • nospiediet tās līdz sākas atkopšana;
 • izvēlieties “Utilities” > “Terminal” augšējā izvēlnes joslā;
 • ierakstiet sekojošo komandu:

csrutil disable; reboot

Ja viss norit pareizi, dators sāks restartēties, bet tagad ar nepieciešamajām tiesībām, lai pārveidotu sistēmas failus.

Pēc tam atveriet LiteIcon, un viss pārējais jau notiks gana vienkārši. Vienkārši pavelciet izvēlētās ikonas (esmu pamanījis, ka derēs visi standarta formāti: ong, ico, icns), tad uzklikšķiniet uz “Apply Changes” pogas apakšpusē, restartējiet un jūs esat pabeidzis. Jums vajadzētu pievērst uzmanību, ka ikonām būtu jāpielāgo piemērota izšķirtspēja (īpaši uz datoriem ar retina displeju) un ka jums nepieciešamas atsevišķas ikonas, kad atkritne ir pilna un tukša.

Kalendāra gadījumā, ja nevēlaties statisku, bet konstanti mainīgu ikonu kā oriģināls, jums tas ir jāpaveic pašiem. Pirmkārt, ir svarīgi izvēlēties ikonu, kam ir divas versijas: tukša un pilna. Šīs programmas gadījumā jums ir jāveic darbība ar ikonu, kas ir ICNS formātā. Ja esat pabeidzis, ievērojiet sekojošo:

 • nosauciet tukšās ikonas kā App-empty.icns, bet pilnās – kā App.icns;
 • ejiet uz lietotņu jeb “Applications” mapi un atrodiet “Calendar” ikonu;
 • labais klikšķis, tad “Show Package Contents”;
 • šeit turpiniet, izpildot darbību secību “Contents” > “Resources” apakšmape;
 • atrodiet tā pašā nosaukuma oriģinālās ikonas un no tām izveidojiet aizstājējus;
 • ja esat gatavs kopēt jūsu izvēlētās ikonas un pārrakstīt tās, kas jau atrodas šeit;
 • pēc tam atveriet “Calendar.docktilleplugin” mapi un dodieties uz “Contents” > “Resources” mapi;
 • šeit jums ir jāielīmē lietotnes tukšā ikona un jāpārraksta jau esošā;
 • ja “Terminal” esat gatavi ierakstīt “killall Dock” komandu un viss norit veiksmīgi, jūs redzēsit skaistu, jaunu ikonu, uz kuras vienmēr būs redzams aktuālais datums.

Ja esat pabeidzis veikt šo uzdevumu un kārtīgi aizvietojis visas vēlamās ikonas, būtu īstais laiks atjaunot “System Integrity Protection”. Saskaņā ar iepriekš minēto, dodieties uz “Recovery”, atveriet “Terminal” un uzrakstiet sekojošo komandu:

csrutil enable; reboot

Pēc restartēšanas droša sistēma laipni lūdz savā pulkā jaunās ikonas. Jums arī vajadzētu paturēt prāta, ka dažas lietotnes atgriež atpakaļ savas ikonas pēc atjauninājuma, tāpēc dažreiz var atgadīties, ka jums vēlreiz būs jāveic augstāk aprakstītā procedūra.

Apple Inc. (AAPL)