Animoji varētu piedzīvot lielu inovāciju - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Animoji varētu piedzīvot lielu inovāciju


Lai gan tas vēl nav skaidri zināms. Ja viņi pielietos patentu, nākotne patiesi būs izklaidējošāka.

Ir publicēts jauns Apple patenta pieteikums, šoreiz tajā nav iekļauta kāda nākotnes inovatīvā tehnoloģija, bet gan neliela Animoji inovācija, kas daudz nedod simbolu noderīguma uzlabošanai.

Ietaupot laiku, animētie simboli var atdarināt lietotāja sejas izteiksmes. Gadījumā, ja paceļat uzacis, tie darīs to pašu, gadījumā, ja izbāžat mēli, arī tas tiem nebūs par grūtu. Diezgan vienkārši. Kā aprakstīts Apple patentu pieteikumā, īpašām sejas izteiksmēm būtu vērts savienot nozīmi, ar kuru animētais tēls reaģētu: un pat varētu pievienot balss efektus.

Tas nozīmē, ja uzrādāt ar muti, ka “vēlaties riet” – lai ko tas nozīmētu – suņa tēls zinātu ko darīt un animēto rējienu, papildinātu ar piemērotu skaņas efektu. Tātad, ja izmantojat citplanētieša Animoji un vēlaties pateikt “sveiki”, jūsu citplanētietis tajā pašā laikā sasveicinātos, izmantojot balss efektu.

Atlicis tikai viens jautājums: ko saka lapsa? (Atvainojos tiem, kas par to aktīvi mēģina aizmirst.)

Tomēr pārdomām vēl pēdējais jautājums: ko gan teiktu Animoji izkārnījuma formā?

Avots: AppleInsider

Apple Inc. (AAPL)