Apple aksesuāri ir tikpat pieprasīti kā stilīgas lelles - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple aksesuāri ir tikpat pieprasīti kā stilīgas lelles


AirPods tirdzniecība ASV pašlaik zeļ un plaukst, turklāt ļoti pieprasīti ir arī aksesuāri, kuri reiz tika iekļauti Apple ierīču iepakojumos, taču kurus tagad nepieciešams iegādāties atsevišķi.

Vai jūs ziniet, kas ir L.O.L. Surprise! lelles? Es arī nezinu. Taču tiek apgalvots, ka ASV šī gada Ziemassvētku sezonā tās varētu ierindoties pirktāko preču sarakstu pirmajās vietās. Pat Norta Vesta (North West), Kimas Kardašjanas Vestas (Kim Kardashian West) meita, modes skatē bija tērpusies kā viena no šīm lellēm. Tādēļ, ja meklējat smalku dāvanu mazai meitenei, šī varētu būt vislabākā ideja. Vienmēr laipni!

Taču kas šīm lellēm ir kopīgs ar Apple? Nekas. Tomēr tās ir iekļuvušas vietnē Thinknum publicētajā veikala Best Buy oktobra TOP 10 pārdotāko produktu sarakstā. Un – svarīgā ziņa – saraksta augšgalā iekļuvuši četri Apple “produkti”.

Pirmo reizi Best Buy veikala vēsturē pirmo vietu ieņēmušas AirPods austiņas. Par spīti visām ziņām par produkta atjauninājumu, šis modelis nebūt nav uzskatāms par novecojušu. Tā ir ideāla maza ierīce, kuru, protams, būtu iespējams uzlabot, taču tas nav nepieciešams.

Pēdējo no pirmajām trim vietām ieņēmis vēl viens Apple aksesuārs, Lightning – 3.5mm austiņu adapters, kurš, sākot no šī gada, vairs nav iekļauts ierīču iepakojumos. No vienas puses, man tā nebūt nepietrūkst, jo mēs lietojam arvien vairāk dažādu bezvadu ierīču. No otras puses, šī produkta iekļūšanu pārdotāko preču sarakstā varam uzskatīt par zīmi, ka šis tehnoloģiju attīstības temps ir mazliet pārāk ātrs, lai vidējais lietotājs spētu to panākt.

Arī 6. vietā iekļuvušais produkts ir saistīts ar šo pašu tēmu. EarPods ar Lightning savienotāju. Kaut kādā ziņā redzēt šos trīs aksesuārus TOP 10 sarakstā ir mazliet patīkami. Ir žēl apzināties, ka bezvadu risinājumi ir daudz dārgāki. Ja tie būtu pieejami par lētākām cenām, neviens no šiem aksesuāriem nebūtu vajadzīgs.

7. vietā ierindojies episkais USB – Lightning kabelis – to ieraugot, jums radīsies vēlēšanās uzreiz nomainīt savu kabeli. Un L.O.L. lelles ieņēmušas 9. vietu.

Šis ir arī vēsturisks brīdis. Publicēts mūsu pirmais par Apple veidotais raksts, kurā ir pieminēta arī Kardašjana.

Avots: Thinknum

Apple Inc. (AAPL)