Apple: iPhone XR ir visveiksmīgākais no visiem jaunajiem iPhone - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple: iPhone XR ir visveiksmīgākais no visiem jaunajiem iPhone


Tas ir samērā jauks un ticams apgalvojums, taču bez to apstiprinošiem skaitļiem tā varētu būt arī vienkārši Apple izdomāta informācija.

Uzņēmuma produktu mārketinga nodaļas viceprezidents Gregs Džosviaks (Greg Joswiak) nesen atbildēja uz CNET uzdotajiem jautājumiem. Ja vajadzētu nosaukt tikai vienu jaunu lietu, kuru uzzinājām šajā intervijā, tad varam teikt: viņš patiešām ir pelnījis mārketinga vadītāja titulu. Kad viņam vajadzēja komentēt nesenās baumas par iPhone XR salīdzinoši mazo pārdošanas apjomu, viņš teica:

“Jau kopš dienas, kad tas kļuva pieejams tirgū, iPhone XR katru dienu ir bijis vispopulārākais no mūsu iPhone tālruņiem.”

Mēs neapšaubām viņa apgalvojuma taisnīgumu. No vienas puses, tas pašlaik ir vislabākais iPhone, kura cenas-vērtības attiecība ir teicama. No otras puses, tā ir lieliska ierīce, kura arī testēšanas laikā mūs nepievīla.

Vienīgā problēma šajā izteikumā ir tāda, ka bez precīziem skaitļiem tas nenozīmē itin neko. Taču tas ir ideāls apgalvojums, ko izmantot izvairīšanās nolūkos. Jo ir atšķirība starp būšanu vispopulārākajai no visām ierīcēm (tādēļ, ka arī visiem pārējiem jaunajiem tālruņiem pastāv iespēja negūt panākumus) un visu līdz šim vadošo ierīču pārspēšanu.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)