Apple jaunajās austiņās varētu būt iekļautas HomePod raksturīgas iespējas - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple jaunajās austiņās varētu būt iekļautas HomePod raksturīgas iespējas


Turklāt tās varētu atrisināt līdz šim neērtāko no austiņu lietošanas laikā sastopamajām problēmām. Jums vairs nevajadzētu rūpēties par to, vai uzliksit austiņas pareizajā virzienā.

Lai arī pēdējā laikā no uzņēmuma puses saistībā ar tā sauktajām pašu Apple austiņām ir valdījis klusums, nesen ir iesniegts jauns patents, kurā aprakstītās tehnoloģijas varētu būt ar tām saistītas. Viena no tām sniegtu iespēju austiņās iekļaut HomePod raksturīgas iespējas.

Saskaņā ar dokumentāciju, katrā austiņu pusē varētu būt iekļauti 5 mikrofoni. Ar to palīdzību austiņas pašas ļoti sarežģītā veidā spētu noteikt, kurā virzienā lietotājs tās uzlicis. Citiem vārdiem sakot:

Nebūtu nozīmes tam, kurā virzienā jūs tās uzliktu.

Ja jums kaut reizi ir radušies sarežģījumi tumsā atrast īsto virzienu, kurā uzliekamas austiņas, jūs noteikti novērtēsiet šo risinājumu. Taču šos 5 mikrofonus varētu būt iespējams izmantot arī citos veidos. Gluži tāpat kā HomePod gadījumā, tie varētu sajust apkārtējos trokšņus. Tas ļautu precīzāk vadīt runas un mūzikas skanējumu, tādējādi nodrošinot arī labāku zvanu kvalitāti.

Tomēr neko no tā nevaram uzskatīt par pašsaprotamu. Pat Apple austiņas ne, par šādām to īpašībām nemaz nerunājot. Taču tas būtu patiešām jauks atjauninājums.

Apple Inc. (AAPL)