Apple MacBook Pro modeļi atjaunināti ar AMD Vega grafikas karti - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple MacBook Pro modeļi atjaunināti ar AMD Vega grafikas karti


Naktī klajā nācis kāds kluss atjauninājums, tagad MacBook Pro ir pieejami ar AMD Vega grafikas karti. Tas varētu rezultēties 60% grafiskās veiktspējas pieaugumā!

Kā jau uzņēmums solīja oktobra Keynote, grafikas kartes atjauninājums MacBook Pro datoriem ir nācis klajā. Ar AMD Pro Vega 16 un AMD Pro Vega 20 kartēm MacBook Pro grafiskā veiktstpēja varētu pieaugt par 60%.

Jaunās kartes nav daļa no pamata iestatījumiem, tomēr tās var tikt pievienotas papildu konfigurācijai. Tagad visjaudīgākais MacBook Pro pēc noklusējuma ir aprīkots ar  AMD Radeon Pro 560X grafikas karti. Turpmāk tā var tikt mainīta uz Pro Vega 16 vai Pro Vega 20 par konkrētu izcenojumu (aptuveni 250 un 350 dolāru). Protams, ja strādājat ar uzdevumiem, kas pieprasa lielu grafisko kapacitāti, šis ieguldījums varētu ātri atpelnīties.

Šī nav pirmā reize, kad Mac datoros sveicam AMD Vega kartes. iMac Pro mēs varējām izvēlēties starp Vega Pro 56 un Vega Pro 60, kas ir vēl jaudīgāka par karti, kas tagad iekļauta MacBook Pro.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)