Apple pieņem darbā Tesla dizaineru - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple pieņem darbā Tesla dizaineru


Vai iespējams, ka beidzot sagaidīsim Apple Car?

Dizainers Endrjū Kims ir dzimis Dienvidkorejā, uzaudzis Kanādā. Viņš kļuva slavens 2012. gadā vēl mācoties universitātē, kad kā hobija projektu viņš izveidoja izsmalcinātu Microsoft dizaina valodu. Uzņēmumam dizains patika tik ļoti, ka viņi nekavējoties jauno talantu pieņēma darbā. Kopš tā laika viņš piedalījies tādu projektu kā Windows 10, HoloLens vai Xbox One S dizaina izstrādē.

Pēc tam jaunā talanta ceļi veda uz “Tesla”. Tur viņš piedalījās vairāku transportlīdzekļu veidošanā, piemēram, Model 3, S, X un Y vai Roadster V2 un Semi. Pirmkārt, viņa uzdevums bija izveidot kabīnes telpu Model 3 vajadzībām. Viņš izteicies, ka vislielākais izaicinājums bijis apvienot vajadzības gan cilvēka, gan datora vadīšananas režīmiem.

Tomēr tagad viņš šo darbu pametis, lai pievērstos Apple. Saskaņā ar viņa Instagram profilu pagājušā otrdiena bija viņa pirmā darba diena Apple Park. Kima loma gaidāmajos projektos vēl ir neskaidra, jo gan viņš, gan Apple par to vēl klusē.

Endrjū Kims

Viņa pieredzes dēļ Tesla ražotnē daudzi ziņu mediji pieļauj, vai gadījuma viņa uzdevums nav strādāt pie Apple Car projekta, ko varētu apstiprināt arī fakts, ka “zvaigžņu” inženieris Dags Fields (Doug Field) ir atgriezies Apple.

Protams, tas vēl ir neapstiprināts minējums, tā kā Kimam ir pieredze arī AR/VR briļļu dizainā un lietotāju pieredzē. Tomēr viens ir skaidrs: Apple kļuvuši par vienu izcilu, pieredzējušu profesionāli bagātāki.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)