Apple tur vārdu: tiek veidota jaunā Mac Pro versija - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple tur vārdu: tiek veidota jaunā Mac Pro versija


Šī gada aprīlī lietotājiem tika apsolīts, ka Mac Pro datoram, kurš faktiski nav atjaunots kopš 2013. gada, tiks veikti īpaši uzlabojumi, kas pārsniegšot cerēto. Solījums ir kļuvis par realitāti, jo nupat tika izziņota jaunākā iMac Pro izstrāde.

Arvien lielāku satrauku radīja fakts, ka profesionālie lietotāji ir atstāti novārtā, tāpēc kompānijai nācās labot situāciju. Maz pamazām sākās runas par to, ar kādām problēmām Mac Pro īpašnieki saskaras ikdienā un kā tās novērst.

Mac Pro ražošanas process ASV

Pēc būtības dators bija jāatjaunina, ierīcei pievienojot ārējās Thunderbolt perifērijas, taču tas netika izdarīts. Ir vēl kāds svarīgs komponents – videokarte. Toreiz Apple domāja, ka nākotnē būs divas zemākas veiktspējas videokartes, lai nepieciešamības gadījumā tās abas varētu strādāt vienlaicīgi, tā sasniedzot nepieciešamo veiktspēju. Tomēr, attīstoties tehnoloģijām, šobrīd viens grafiskais procesors (GPU) veic visu darbu.

Ir vērts arī pieminēt dizaina trūkumus. Datoram ir sarežģīti nomainīt detaļas, jo tās ir ļoti cieši saliktas kopā. Otrs lielākais Mac Pro trūkums – grūtības kontrolēt pārkaršanu.

Jaunā Mac Pro koncepta fotogrāfija

Kopš pavasara neko nebijām dzirdējuši par krāšņo Mac Pro nākotni. Viena lieta gan, kas tagad mūs biedē – kāda būs jaunā modeļa cena un, galu galā, kad iznāks Mac Pro atjaunotā versija? iMac Pro preses relīzē Apple veltījuši veselu rindkopu, kurā tika minēts arī šis tas par gaidāmo datoru profesionāļiem.

Papildu jaunajam iMac Pro pašreiz strādājam pie pilnīgi pārveidotas, nākamās paaudzes Mac Pro versijas. Tā būs domāta profesionāliem klientiem, kuriem nepieciešama visaugstākā veiktspēja, kā arī uzlabots dizains un, protams, augstas klases displejs.

Tiek pareģots, ka jaunais Mac Pro būs vēl jaudīgāks par tikko izlaisto iMac Pro. Zinot, ka iMac Pro ir 18 kodolu 2.3 GHz Intel Xeon W klases procesors, 128GB ECC RAM, AMD Radeon Pro Vega 64 videokarte, varam gaidīt, ka otram modelis būs vēl iespaidīgāks specifikāciju saraksts.

Avots: Macrumors.

Apple Inc. (AAPL)