Apple un Microsoft kopīgiem spēkiem strādā pie "iCloud for Windows" - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple un Microsoft kopīgiem spēkiem strādā pie “iCloud for Windows”


Patiesībā sadarbībai ir iemesls, tā kā jaunākais Windows nav saderīgs ar iCloud.

Jaunais Windows 10 atjauninājums oktobrī nāca klajā ar negaidītu “inovāciju”. Diemžēl tiem iCloud lietotājiem Windows sistēmā, kas atjaunināja programmu, nācās saskarties ar neērto faktu, ka

jaunākais Windows 10 nav saderīgs ar jaunāko “iCloud for Windows”.

Kad lietotāji mēģināja instalēt iCloud versiju 7.7.0.27., viņi saskārās ar sekojošo kļūdas ziņojumu: “iCloud for Windows” pieprasa Windows 7, Windows 8 vai Widows 10 (2018. gada atjauninājumu) un agrāku versiju”.

Tie, kas jau atjauninājuši iCloud pirms jaunākā Windows 10 atjauninājuma, tikai saskārās ar problēmām, kas saistītas ar sinhronizāciju un citām funkcijām.

Šoreiz Windows savā atbalsta tīmekļa vietnē izziņoja, ka jau strādā pie problēmas novēršanas. Uzņēmums arī sadarbojas ar Apple šīs problēmas novēršanā. Konkurenti vai nē, bet saistībā ar klientu pieredzi uzņēmumi ir gatavi sadarboties viens ar otru.

Līdz problēmas atrisināšanai Microsoft nepiedāvās jaunāko “iCloud for Windows” versiju Windows lietotājiem.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)