Apple varētu piedāvāt abonēšanas pakalpojumu komplektu “trīs vienā” - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple varētu piedāvāt abonēšanas pakalpojumu komplektu “trīs vienā”


Apple plāno piedāvāt abonēšanas pakalpojumu komplektu, kas apvienotu uzņēmuma visa veida saturu – TV pārraides, Apple Music un digitālos žurnālus – vienā komplektā.

Saskaņā ar The Information abonēšanas pakalpojums ir tapšanas stadijā, tas piedāvātu pieeju Apple orģinālajām TV pārraidēm, Apple Music un digitālajiem žurnāliem vienlaicīgi. Līdz šim ir zināms, ka Apple ir iegādājušies dažus TV raidījumus, bet nebija skaidrs, kā un kur tie tiktu piedāvāti.

Uzņēmuma pirmie divi TV raidījumi ‘Planet of the Apps’ un ‘Carpool Karaoke: The Series” bez maksas debitēja Apple Music tiem, kuri bija abonējuši pakalpojumu. Diemžēl šī abonēšana nebūs ilgtspējīga simtiem seriālu gadījumā, tāpēc šķiet loģiski, ka ir ieviests abonēšanas pakalpojuma komplekts.

Paralēli jau kādu laiku ir zināms, ka Apple plāno laist klajā orģinālo digitālo ziņu abonēšanu, kas savienos Apple News ar jaunieviesto Texturemagazin abonēšanas servisu. Pašlaik Texture nodrošina neierobežotu pieeju 200 digitālajiem žurnāliem tiem, kas iegādājušies abonēšanu par mēneša maksu 10 dolāru vērtībā. Šeit varam runāt par kvalitatīvu saturu, piemēram, tādiem žurnāliem kā People, Times, Forbes, Elle, National Geographic, Rolling Stone vai Vogue.

Tātad būs pieejami trīs atsevišķi Apple pakalpojumi – mūzika, žurnāli, daudzsēriju filmas – kas jau eksistē vai arī būs piedāvāti kā oriģināldarbi. Šo trīs komponenšu savienošana un pārdošana vienā komplektā varētu būt loģisks solis. Vienīgais jautājums ir: kad, kur un cik…

Saskaņā ar The Information sniegto informāciju, Apple nosauktos pakalpojumus pārdos arī atsevišķi, komplekts būs lētākas abonēšanas iespēja. Kā jau dzirdēts iepriekš, Apple pirmā orģinālā pārraide pirmo reizi tiks demonstrēta posmā starp 2019. gada martu un vasaru. Sagaidāms, ka tad varēsim sagaidīt arī vairāk detaļu par pakalpojumu komplektu.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)