Atā, Infinity Blade, - triloģija, kas dzima App Store - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Atā, Infinity Blade, – triloģija, kas dzima App Store


Izstrādātājs “Epic Games” pārtrauc atbalstu, lai spētu pilnībā koncentrēties spēlei “Fortnite”. App Store ir atvadījies no ikoniskā piedzīvojuma.

Daudzi no jums varētu zināt kādu no trim “Infinity Blade series” versijām, ko daudzkārt reklamēja arī Apple. Viduslaiku cīņu un lomu mobilā spēle nebija atjaunināta līdz tās trešā nodaļa, “Infinity Blade III”, nāca klajā 2013. gadā, tomēr tā bija programmatūra, kas tika atbalstīta piecus gadus. Līdz šim. “Epic” paziņoja, ka

viņi noslēdz “Infinity Blade” atbalstu, un visas daļas tiks izņemtas no App Store.

Attīstītāju galvenais iemesls – kļuva grūti uzturēt šīs spēles saskaņā ar attīstītāja standartiem. Protams, tie, kas spēli lejupielādējuši agrāk, tai var piekļūt savā pirkumu vēsturē, tomēr šī brīža lietotnes pirkumi ir atcelti.

Līdz ar šo spēli zināmā mērā noslēdzas arī vesels laikmets. “Infinity Blade” bija viena no moderno mobilo spēļu pionieriem. Šī sērija bija pirmā, kas nodrošināja, ka ir iespējams savienot konsoles spēlēšanas kvalitāti ar mobilo spēlēšanu. Šādi Apple patika to prezentēt arī Keynote konferencēs jau kopš 2010. gada. Tādēļ mēs varam apgalvot, ka Apple Store kļuvis par vienu leģendāru spēli mazāk.

Jums nevajadzētu satraukties par izstrādātāju. Viņi intensīvi strādā pie “Fortnite”, kas ir viena no visu laiku veiksmīgākajām mobilajām spēlēm. Un to spēlējot var atcerēties arī par “Infinity Blade”, tā kā tā bija daudzu eksperimentālo mobilo spēlēšanas tehnoloģiju inkubators, kas tagad ir iekļauts “Fortnite” un aizvedis to līdz slavai.

 

 

“Epic” nevēlas slēpt šo sakarību. Vakar, kad viņi paziņoja, ka spēle tiek izņemta no App Store klāsta, viņi arī augšupielādēja “Fortnite” video sociālajā vietnē Twitter, kur viņi iepazīstināja “Sword” jeb zobenu kā jauno ieroci. Ar asmeni, kas ir ļoti līdzīgs ikoniskās spēles atribūtikai. Viņi arī iekļāva vārdus “Keep your eyes peeled”, atsaucoties uz veco spēli, kas kādu dienu varētu atgriezties.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)