Atsauciet savas lietotnē Messenger nosūtītās ziņas - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Atsauciet savas lietotnē Messenger nosūtītās ziņas


Tikai nestāstiet man, ka jūs nekad neesat dzērumā atzinušies mīlestībā… Jau drīz būs pieejama lieliskā jaunā funkcija, kura ļaus jums izmantot iespējas, kuras līdz šim bija pieejamas vien pašam Cukerbergam.

Pagātnē katrā sociālo mediju platformām piederošajā tūlītējās ziņapmaiņas pakalpojumā (WhatsApp, Viber, Messenger, Telegram, SnapChat un citos) bija pieejamas atšķirīgas iespējas. Taču šodien tie visi ir kļuvuši vienādi.

Nākamā lietotne, kurā tiks ieviesti jauninājumi, ir Facebook Messenger. Es īsti nespēju iztēloties, kā gaidāmā funkcija varētu noderēt man, taču paši autori apgalvo, ka tā esot ļoti populāra un pieprasīta. Tātad, ja nejauši aizsūtīsiet kādu nevēlamu attēlu nepareizajam cilvēkam vai gluži vienkārši izlemsiet, ka ziņu, kuru tikko nosūtījāt, tomēr vēlaties atsaukt, jūs nosūtīto ziņu varēsit izdzēst gan no savas, gan saņēmēja sarakstes plūsmas.

Daudzi jau ir pamanījuši, ka ziņas atsaukt būs iespējams 10 minūtes pēc to nosūtīšanas brīža. Salīdzinājumā ar WhatsApp sniegtajām 60 minūtēm, tas nav sevišķi daudz. Jaunā funkcija tiks ieviesta jau drīz un ar laiku kļūs pieejama arvien lielākam lietotāju skaitam.

Vēl labāk būtu, ja viņi varētu padarīt lietotāju profilus drošākus un galu galā neuzlaužamus, vai sniegtu iespēju rediģēt vietnē Twitter publicētās ziņas – šādas funkcijas ieviest jau gadiem ilgi ir lūguši miljoniem lietotāju. Taču tas jau ir pavisam cits stāsts. Visādā citādā ziņā Hordonam ļoti patika iepriekšējais Facebook atjauninājums.

Apple Inc. (AAPL)