Beats Solo 3 — W1 mikroshēmas spēks - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Beats Solo 3 — W1 mikroshēmas spēks


Pienācis laiks izmēģināt, kādā veidā Apple izstrādātās W1 mikroshēmas pārveidos mūzikas klausīšanās pieredzi…

Solo 3 ir vienas no austiņām, kas pasaulē nāca vienlaikus ar iPhone 7 un kas ir aprīkotas ar Apple pašu ražoto W1 mikroshēmu. Vai to savienošana ar citām ierīcēm ir tik vienkārša kā tiek stāstīts? Vai akumulatora darbības laiks patiešām ir tik ilgs? Vai skaņas kvalitāte ir pārāka? Rakstā atbildēsim uz visiem šiem jautājumiem, taču sāksim ar austiņu izpakošanu.

Dizains un materiāli

Austiņas tika piegādātas ierastajā Beats kastē. Vienīgā atšķirība ir lielākais aksesuāru skaits, gluži kāds tas mēdz būt citu augstas kvalitātes Beats ierīču komplektācijās. Šeit atrodams ierīces pārnēsāšanai paredzēts jauks, no ārpuses pufīgs ovālas formas futrālis ar stingru iekšējo daļu. Līdzās papīriem atrodam lādēšanas kabeli, karabīni un 3.5 mm audio savienotāju ar L-formas galu. Tā pārklājums, kā arī tajā iestrādātais 3 pogu vadības bloks, ar kā palīdzību iespējams atbildēt uz tālruņa zvaniem, šķiet izturīgi un ilgmūžīgi.

Kad pirmo reizi paņēmu rokās Solo 3 austiņas, biju pārsteigts, cik mazas un vieglas tās ir. No ārpuses tās pārklātas ar plastmasas slāni, kas atgādina metālu. To ausu spilventiņi ir ļoti ērti, tāpat kā galvas stīpas iekšpuse.

Galvas stīpā iestrādāts slīdnis, kas ļauj mainīt Solo 3 stīpas izmēru. Netālu no austiņu spilventiņiem ir locījuma vietas, kurās iespējams austiņas nolocīt uz iekšpusi, padarot tās īpaši kompaktas pārnēsāšanai vai uzglabāšanai.

Šajās austiņās iestrādāts pietiekami daudz pogu. Tā kā, akli spiežot pogas, fiziska atgriezeniskā saite ir noderīga, tas šajā gadījumā ir daudz labāks risinājums nekā skārienjutīgas saskarnes.

Uz kreisā auss kausiņa esošo Beats logotipu iespējams piespiest: tas sāk un apstādina mūzikas atskaņošanu, aktivizē Siri un atbild uz telefona zvaniem. Skaļuma regulēšanas pogas izvietotas virs un zem logotipa.

Ieslēgšanas un savienošanas pogas atrodas labajā pusē. Vidū iestrādāta neliela, balta LED spuldzīte, kas norāda, vai ierīce ir ieslēgta. Zem tās atrodas piecas mazītiņas, baltas LED spuldzītes, kas parāda akumulatora uzlādes līmeni un iedegas brīdī, kad ieslēgšanas poga tiek piespiesta vienu reizi. Šīs nelielās detaļas paceļ ierīces lietošanas pieredzi augstākajā līmenī.

Akumulatora darbības laiks

Esam sasnieguši vēl iepriekš nepieredzētu līmeni. Šo austiņu akumulators pēc vienas pilnas uzlādes var darboties aptuveni 40 stundas. Tas nozīmē, ka, līdz austiņu akumulators izlādētos, jūs varētu veselu darba nedēļu no vietas katru dienu no 9:00 līdz 17:00 klausīties mūziku. Nemaz nerunājot par laika apjomu, ko varam sagaidīt, ja austiņas ikdienā lietotu vien pāris sundas, piemēram, ceļā uz un no darba.

Iepriekšējās paaudzes austiņu, Solo 2 akumulators pēc pilnas uzlādēšanas darbojās vien 12 stundas, tātad, pateicoties W1 mikroshēmas enerģijas taupīšanas risinājumiem, akumulatora kapacitāte pieaugusi trīs reizes. Ja arī tas vēl nebūs gana, tad, veicot ātro lādēšanu, kam dots segvārds Fast Fuel jeb “ātrā uzpilde”, Solo 3 austiņās varēs 5 minūšu laikā ielādēt 3 stundām pietiekamu enerģijas daudzumu. Savu ierīci jūs varēsiet lietot arī vada savienojuma režīmā, kreisajā pusē pievienojot 3.5 mm savienojuma audio vadu. Tādējādi iespējams mūziku klausīties bezgalīgi ilgi, lai arī jāpiemin, ka Lightning adapteris nav iekļauts šo austiņu komplektācijā.

Savienošana

Savienot Solo 3 pāros ar citām ierīcēm ir tikpat viegli kā visas pārējās Apple viedierīces.

1. Ieslēdziet savā tālrunī Bluetooth tīklu.
2. Uz vienu sekundi piespiediet Solo 3 ieslēgšanas pogu un nospiediet “OK” uz tālruņa ekrānā parādījušās kartītes.

Tas arī viss. Nav citu darbību, ko veikt. Nav nepieciešams vēl kaut ko uzstādīt, nav nekādu aizkavēšanos, ierīces viegli atrod viena otru. Tā ir Apple galvenā filozofija. Arī W1 mikroshēma ir integrēta iCloud krātuvē. Ja kāda no jūsu ierīcēm tikusi savienota ar austiņām, arī visas pārējās ierīces, kurās ierakstīts tas pats Apple ID, automātiski tām pieslēgsies.

Šī viltība strādā vienīgi sistēmās, kas ir jaunākas nekā iOS 10 un macOS 10. Solo 3 austiņas ir saderīgas arī ar Android operētājsistēmām, kā arī ar citām Bluetooth tīklam pieslēdzamām ierīcēm, taču šajos gadījumos tūlītējs savienojums nav garantēts.

Skaņas kvalitāte un lietošana

Ja nebūtu lieliskas skaņas kvalitātes, tad arī visas iepriekš aprakstītās lietas neko nenozīmētu. Taču, pat bez vadiem, šo austiņu sniegtā skaņas kvalitāte ir izcila.

Protams, dzirdams Beats austiņām raksturīgais skanējums – basa daļa skan samērā pārspīlēti. Tomēr bija patīkami dzirdēt, ka izstrādātājiem izdevies pilnveidot arī augsto skaņu diapazonu. Basi vairs nenomāks skanējuma kvalitāti tā, kā tas notika iepriekš. Šīs austiņas īpaši varam ieteikt elektroniskās mūzikas faniem.

Arī šīs ierīces darbības pārklājuma lauks ir iespaidīgs. Ja Bluetooth 4.2 tīklam vajadzētu strādāt 10 metru rādiusā, tad ar W1 mikroshēmu šo skaitli iespējams palielināt. Attālinoties vairāk nekā 20 metrus no pievienotās ierīces, mazliet cieš skaņas kvalitāte un, sasniedzot 30 metru attālumu, savienojums sāk pārtrūkt.

Austiņās nav iestrādāts trokšņus slāpējošs mehānisms, taču tās tik un tā labi bloķē ārējos trokšņus, iekšpusē saglabājot skaidru mūzikas skanējumu. Skaņas kvalitāte pat ar Bluetooth savienojumu ir teicama, taču vēl gluži nav samērojama ar studijas kvalitāti. Šo austiņu sniegtā pieredze ir patiešām baudāma.

Verdikts

Beats Solo 3 austiņas ir spēcīgas arī jomās, kurās citu bezvadu ierīču darbībā lielā daļā gadījumu jūtami trūkumi. To akumulatora darbības laiks aptuveni divas reizes pārspēj citas šāda tipa ierīces un pat 3.5 mm audio vada pieslēgšana ir sarežģītāka nekā austiņu pievienošana Bluetooth tīklā.

Beats Solo 3 sniegs jums ne vien izcilu skaņas kvalitāti, bet arī tādu brīvību, kas iespējama vienīgi, lietojot bezvadu austiņas. Iegādājieties tās iStyle e-veikalā jau tagad!

Apple Inc. (AAPL)