Beats Studio 3 tests. Kad lietpratēji ķeras pie lietas! - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Beats Studio 3 tests. Kad lietpratēji ķeras pie lietas!


Mums bija tas gods saņemt Beats Studio sērijas austiņas testēšanai. Studio 3 izlutinās jebkuru lietotāju ar aktīvo trokšņa slāpēšanu, W1 čipu, ērtu lietojamību un skanējumu, kas pozitīvi atšķiras no ierastajiem Beats.

Līdz šim mūsu rokās nonākuši vairāki Beats izstrādājumi, piemēram, Powerbeats 3, kas radītas sportošanai, un gandrīz perfektās BeatsX, taču viena lieta, kuras mums ļoti pietrūka, bija high-end produkts. Vismaz līdz šim!

Augstāk minētajām ierīcēm bija auditorijai atbilstoša skaņas kvalitāte, tomēr bija pilnīgi skaidrs, ka uz to netika likts uzsvars, izstrādājot šos produktus. Jāpiebilst, ka Studio sērijas austiņām tik un tā ir labākais skanējums, un arī Studio 3 nav izņēmums, turklāt mūs tas nemaz nepārsteidz!

 

Dizains

Vispirms uzmetīsim aci iepakojumam. Jau ierastā kaste ar aksesuāriem, kuri vienmēr nāk līdzi: cietā kaste līdznēsāšanai, 3.5 milimetru izejas austiņu vads, microUSB uzlādes vads (brīnāmies gan, kāpēc tas joprojām ir vajadzīgs), dokumenti, novelcenes un, protams, pašas austiņas.

Produkts piedāvā jau tradicionālo Beats pieredzi: modīgas, vieglas (tikai 260 gramu), gatavotas no ilgi kalpojošas plastmasas ar alumīnijam līdzīgu apdari un estētiski pārdomātas. Noteikti var just, ka augusi materiālu kvalitāte – šķiet, šīs nesadalīsies pa detaļām tev uz galvas, tieši otrādāk – kalpos gadiem.

 

Komforts

Un tagad parunāsim par labāko, kas ir Studio 3:

šīs austiņas ir ārkārtīgi ērtas.

Viss kalpo tieši vienam mērķim: sākot ar gumijai līdzīgo materiālu stīpiņā un beidzot ar mīkstajiem austiņu spilventiņiem – tu pat nepamanīsi, ka tās tev ir uz galvas. Turklāt vieglums un bezvadu dizains ir kā punkts uz i šajā ziņā. Vienalga, cik ilgi mēs tās nēsājām, nejutām nekādu diskomfortu vai vēlmi tās noņemt. Inženieri šeit ir labi pastrādājuši! Varam gana droši apgalvot, ka šīs ir ērtākās austiņas, kuras līdz šim esam testējuši.

 

Iekšas

Vēl viena forša lieta ir W1 čips. Jau sen esam sapratuši, cik tas ir lielisks, taču vienmēr, kad testējam produktus ar to – kā no jauna saprotam, cik labs tas ir. Sapārošana ar citām ierīcēm ir ļoti viegla – tieši tāda, kādai tai būtu jābūt 2017. gadā. Pieļaujama diezgan liela distance, kamēr austiņas atvienojas no ierīces. Arī baterijas tur gana ilgi – kompānija sola, ka ar trokšņa slāpēšanu austiņas izvilks 22, bet bez – 40 stundas.

 

Beats Studio 3 bezvadu austiņas

Noteikti sīkāk jāpastāsta arī par trokšņa slāpēšanu, jo šī ir tehnoloģija, kuru ir diezgan viegli uztaisīt ne pārāk labu: nav nekā kaitinošāka par šņācošu un no ierindas izgājušu trokšņa slāpēšanu. Laimīgā kārtā Beats izdevies to izpildīt labā līmenī. Nevajadzēs griezt mūziku skaļāk, lai nedzirdētu apkārtējās skaņas. Minimāls statiskais troknis gan ir, bet tiklīdz uzliec dziesmu, tas pilnībā pazūd.

Skaņas kvalitāte

Beats Studi 3 rokraksts ir samazināts uzsvars uz basiem, kas nodrošina to, ka nejūties it kā tev pie ausīm būtu piebāst sabvūferi. Skanējums ir izlīdzināts, tāpēc vari pilnībā izbaudīt arī mūziku, kuru nav taisījis Deivids Gueta. Jāpiebilst, ka Beats ir un paliek Beats – uz tām vislabāk skan elektronika un hiphops.

 

Kopsavilkums

Studio 3 pārsniedz cerēto – tik baudpilna mūzikas klausīšanās ar Beats vēl nekad nav piedzīvota. Nebūs gan ierīce audiofīlam, taču tā nekad tāda nav bijusi domāta. Un tas arī vislabāk raksturo šīs austiņas: perfektas pilsētai, birojam un ceļojumiem. Vieglums, kompaktums un W1 čipa priekšrocības, trokšņa slāpēšana un lieliskais komforts raksturo produktu, ar kuru Beats vajadzētu ļoti, ļoti lepoties.

Bet uzlabotā skaņas kvalitāte ir kā ķirsis uz kūkas. Tāpēc Studio 3 nav vienkārši austiņas. Tas ir kvalitatīvs produkts, kurš neliks tev atteikties no komforta, kas tev ir svarīgs. Nekādu kompromisu!

Apple Inc. (AAPL)