Beats un NBA izziņo pasaules mēroga sadarbību - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Beats un NBA izziņo pasaules mēroga sadarbību


Pamatojoties uz vienošanos, NBA spēlētāji tagad oficiāli tiks apgādāti ar dažādu veidu Beats by Dre austiņām. Šis zīmols tagad pieder uzņēmumam Apple. Saskaņā ar jauno sponsoru sadarbību, fani var gaidīt veikalos parādamies arī basketbola līdzjutējiem izstrādātus produktus.

NBA un Beats attiecības ir kļuvušas stiprākas. Kā teikts jaunākajā paziņojumā, abas puses vienojušās, ka augstākās kvalitātes audio produktu ražotājs būs galvenais NBA austiņu, bezvadu skandu un aksesuāru piegādātājs. NBA translāciju laikā, piemēram, iesildoties vai ierodoties spēles norises vietā, esam samērā bieži redzējuši spēlētājus valkājam Beats produktus, taču tagad par sadarbību ir paziņots arī oficiāli.

Agrāk Beats savu produktu popularizēšanas nolūkos savā pusē ieguva “tikai” atsevišķas slavenības. Piemēram, NBA ikona Lebrons Džeimss (LeBron James) Beats produktu atpazīstamību veicina jau kopš 2008. gada. Pat pēc tam, kad viņš kā uzņēmuma mazākuma akcionārs sev piederošās akcijas pārdeva Apple, viņš turpina būt zīmola reklāmas seja. Beats produktus pastāvīgi nēsā daudz slavenību un arī AirPods austiņas sāk gūt lielāku ievērību.

Tagad uzņēmumam ar asociāciju izdevies noslēgt pasaules mēroga sadarbību, kas varētu vairāku gadu garumā nest bagātīgus augļus. Līgumā ir iekļauta visaptveroša mārketinga un pārdošanas stratēģija, pateicoties kurai Beats un NBA varēs kopīgi ražot un izplatīt līdzjutējiem paredzētus produktus ar unikāliem logotipiem un spēlētāju parakstiem.

Par godu paziņojumam viņi izveidoja video, kurā galvenajās lomās bija daudzi no slavenākajiem spēlētājiem. Citu starpā video varam redzēt Lebronu Džeimsu trenējoties, kā arī valkājot viņa slavenos uzvalkus, kurus viņš nēsāja arī šī gada NBA finālsērijas laikā. Video redzami arī šī gada vērtīgākais spēlētājs Džeimss Hardens (James Harden), NBA čempions Dreimonds Grīns (Draymond Green), Timberwolves zvaigzne Karls-Antonijs Taunss (Karl-Anthony Towns), sezonas labākais debitants Bens Simonss (Ben Simmons) un uz īsu brīdi pat Boston Celtics uzlecošā zvaigzne Džeisons Teitums (Jason Tatum):

Jaunajā līgumā vienlaikus ar NBA iekļautas arī Sieviešu Nacionālā basketbola asociācija (WNBA), NBA Attīstības līga (NBA G League) un ASV basketbola izlase. Mūsdienās, kad par sieviešu iespējām saņemt līdzvērtīgu atalgojumu norisinās skaļas diskusijas, tā ir laba zīme.

Tā kā jau agrāk spēļu translāciju laikā mēs gluži viegli varējām pamanīt produktus ar Beats un Apple logotipiem, tad vismaz pirmajā mirklī šķiet, ka šī sadarbība būs vērtīga abām pusēm. No šī brīža arī komandas un pat visa basketbola asociācija kopumā gūs labumu no tās.

Avots: Business Wire

Apple Inc. (AAPL)