Beidzot Snapchat filtri pieejami arī suņiem - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Beidzot Snapchat filtri pieejami arī suņiem


Spēle ir sākusies: beidzot ne tikai cilvēkiem būs iespējams pievienot virtuālas suņa skaņas un ausis, bet arī pašiem suņiem dota iespēja izmantot pašu virtuālos objektus.

Snapchat kļuvusi pieejama kāda svarīga iespēja. Turpmāk izklaidēties varēs arī suņi. Snapchat ir atbildīgs par zaķa ausīm, suņa skaņām un peles zobiem sociālo mediju vietnēs. Pirms dažiem gadiem viņi bija pirmie, kas veiksmīgi savienoja sejas atpazīšanas tehnoloģiju ar paplašināto realitāti. Programmatūra spēja atpazīt un novērot lietotāja vaibstus un tiem pievienot virtuālus elementus: brilles, cepures vai pat animētas sejas.

Lai gan konservatīvākie lietotāji varētu domāt, ka tas ir idiotiski un tam nav jēgas, tehniski tas bija ļoti primklasīgs koncepts. Nav pārsteidzoši, ka Snapchat ir pārsnieguši cilvēku robežas un tagad būs pieejami arī suņu vizuālai papildināšanai.

Lietotne spēj fokusēt suņa aprises, varat izvēlēties no daudz dažādiem filtriem un lēcām, kas piemēroti suņiem ar AR elementiem. Augstāk apskatāmajā video varat redzēt, ko tas nozīmē praktiski.

Nevaram sagaidīt, līdz Apple sasniegs Snapchat līmeni un piedāvās tehnoloģiju. Animoji ēra dzīvniekiem var sākties.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)