BeoPlay A1, elpu aizraujoši, skaisti Bluetooth skaļruņi - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

BeoPlay A1, elpu aizraujoši, skaisti Bluetooth skaļruņi


B&O PLAY Bluetooth skaļrunim ir lielisks dizains un labākā skaņas kvalitāte. Mēs guvām neaizmirstamu pieredzi, to izmēģinot.

Mums vienmēr ir simpatizējuši Bang & Olufsen produkti un esam patīkami satraukti, savā īpašumā iegūstot BeoPlay A1 skaļruni. B&O Play ir Bang & Olufsen tirgus produkts, un tieši BeoPay ierīces ir tās, ko var atļauties arī parasti mirstīgie. Šodienas izmēģinājum objekts — BeoPlay ierīce.

A1 ir viens no lieliskākajiem Bluetooth skaļruņiem, kas redzēts. Interesanti, vai tas izklausās tik pat lieliski?

Pat iepakojums ir perfekts. Tiklīdz no ierīces iepakojuma noņemat tā augšdaļu, varat redzēt, ka savās rokās turat augstas kvalitātes ierīci. Skaļrunis izskatās lieliski no visiem leņķiem. Tas nav tikai skaļrunis, kas ievietots plastmasas kārbā, taču izcilā dizainā veidots meistardarbs.

Mēs nepārspīlējam, tas atbilst pat labākajam Apple standartam. Caurumi eloksētā kupola alumīnijā tika izgatavoti tikpat precīzi kā tas bija redzēts 2003. gada Apple PowerMac vai MacBook Pro gadījumā. Jūs nevarat par to strīdēties. A1 varat iegādāties 9 dažādās krāsās, un dabiskā (sudraba) ēna atbilst arī sudrabainajam MacBook Pro dizainam.

Kā varat apskatīt attēlā, A1 ir piestiprināta ādas siksniņa, tā atļauj iekārt ierīci, kur vien jūs vēlaties. Jūs arī varat to noņemt. Bet mazā, noapaļotā siksniņa patiešām atsvaidzina citādi fantastisko dizainu.

Noapaļotais A1 alumīnija režģis ir gan skaistuma, gan spēka priekšmets, un kopā ar dubultformēto polimēru bāzi tas veido stipru aizsargkārtu sastāvdaļām iekšpusē. Tas padara A1 putekļus necaurlaidīgu, pievienojot papildu pārklājuma slāni šim ļoti universālajam skaļrunim.

Arī tā svars norāda, ka ierīce ir no spēcīga materiāla, tomēr tā nav pārāk smaga. Viņi droši vien bija to apdomājuši un 600 gramu smagā ierīce viegli iederēsies jebkur.

Alumīnija režģis atrodas samtainā polimēra bāzes vidū. Jūs varat atrast slēpto jaudu, Bluetooth savienošanas pārī pogas, LED gaismiņas, mikrofonu un skaļuma pogas. Varat to uzlādēt, izmantojot USB-C savienotāju, un ierīce arī ir aprīkota ar 3,5 mm Jack pieslēgvietu, kas ir iestrādāta ierīces sānā.

Pateicoties iebūvētajam mikrofonam, jūs varat izmantot ierīci kā tālruņa skaļruni, bet A1 noteikti noderēs arī klausoties mūziku vai skatoties filmas. Kāpēc? Tādēļ, ka šī ierīce izklausās tik labi!

Katrs skrāpējums pauž stāstu. Ūdens un putekļu izturīgs, Beoplay A1 ir veidots, lai laiku pa laikam varētu tikt nobružāts, vienlaikus pasargājot maigo vadītāju un elektroniku iekšpusē. Jo vairāk tas ceļo kopā ar jums, jo vairāk stāstu tam padomā.

Bluetooth savienošana pārī aizņem tikai dažas sekundes. Turpiniet spiest BT pogu ilgāku laiku un jūsu iPhone, iPad vai MacBook uzreiz savienosies ar A1, un jūs varēsit sākt klausīties mūziku, skatīties filmu vai izmantot skaļruni zvaniem.

Uzreiz kā A1 tika ieslēgts, mēs zinājām, ka BeoPlay ir uzvarējis augstas kvalitātes mazo skaļruņu kategorijā. Kad turējām ierīci savās rokās, mums bija iedomas par skaņu, taču, līdzko tā sāka “dziedāt”, tā bija vismaz divreiz labāka, nekā mēs cerējām.

Mums arī būtu jāpiemin, ka šos skaļruņus nevar salīdzināt ar īstām Hi-Fi sistēmām, tos ir jānovērtē citā kategorijā. Taču mazo, portatīvo skaļruņu jomā šī ierīce ir vislabākais, ko esam dzirdējuši. Un tā arī ir visskaistākā. Mēs nevaram beigt par to priecāties…

Izveidojot ierīci, kas spēcīgāka par savu ārējo izmēru un svaru, Beoplay A1 ir aprīkots ar vispārējo True 360 skaņu – skaņas izkliede ir lieliska, lai kur jūs to ievietotu. Un ar maksimālo jaudu 2×140 W, jums vairāk nebūs jāpietuvinās skaļrunim, lai baudītu mūziku.

Šī mazā, noapaļotā ierīce var atskaņot basu, kas pilnībā pārspēj ierīces izmēru, un papildus tam būs sadzirdamas arī augstās un vidēji augstās skaņas. Tikai, ja neatskaņosiet to pārāk skaļi. To atskaņojot lielā skaļumā, skaļrunis var šķist pārāk mazs, bet A1 īsti nav paredzēts mājas ballītes rīkošanai. Vidējā skaļumā, kas nepieciešams birojam, mājai vai hotelim, jūs sadzirdēsit balansētu skaņu, tā skan labi arī ārpus telpām.

Mēs izmēģinājām A1 pāris dienu. Un mēs savienojām ierīci pārī ar iPad. Lai gan iPad Pro pats ir aprīkots ar lielisku skaņu, A1 tam piešķīra pilnīgi citu dimensiju.

Jūs varētu pierast pie BeoPlay, visa veida mūzika izklausās lieliski uz šīs ierīces. A1 perfekti atskaņos jebko. Roks, džezs vai pops, vienalga, šī ierīce tiks galā ar visu un ilgtermiņā kvalitāte nemainījās, kas tik mazas ierīces gadījumā ir svarīgs faktors.

Tā kā ierīce ir portatīva, mums ir jāparunā par tās baterijas laiku. BeoPlay sola 24 stundu veiktspēju, un mēs esam pārliecināti, ka viņi nepārspīlē. Mēs šo ierīci lietojām trīs dienu pēc kārtas no rīta un vakarā un vēl joprojām uzlāde nebija nepieciešama. Jūs noteikti varat doties brīvdienu ceļojumā bez lādētāja. A1 ir ūdensizturīgs, tāpēc nedaudz uzšļakstīta ūdens to nesabojās.

A1 šo trīs dienu laikā ir kļuvis par vienu no mūsu iemīļotākajiem portatīvajiem skaļruņiem. Šajā kategorijā tas var uzvarēt ar tā ūdensizturīgo korpusu, 24 stundu veiktspēju un skaisto dizainu. A1 būs piemērots tieši jums, ja ilgojaties pēc maza un kompakta skaļruņa par pieņemamu cenu.

Apple Inc. (AAPL)