Bezmaksas akumulatoru nomaiņas programma 13” MacBook Pro datoriem bez Touch Bar skārienjoslām - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Bezmaksas akumulatoru nomaiņas programma 13” MacBook Pro datoriem bez Touch Bar skārienjoslām


Ja kāda no datora komponentēm ir defektīva, vairāku modeļu MacBook Pro klēpjdatoru akumulatori var uzbriest. Uzņēmums Apple pamanīja šo problēmu un nu klientiem piedāvā bezmaksas akumulatora nomaiņas programmu. Palūkosimies, kā pārliecināties, vai jūsu ierīce ir atbilstoša programmas prasībām.

Par ko stāstām šajā rakstā?

Apple oficiālajā paziņojumā teikts:

Apple noteikuši, ka ierobežotā skaitā 13 collu MacBook Pro datoru vienību (modeļu bez Touch Bar skārienjoslām) kāda no komponentēm varētu neizturēt slodzi, izraisot iebūvētā akumulatora izplešanos. Šī problēma neapdraud lietotāju drošību un atbilstošos akumulatorus Apple nomainīs bez maksas. Problēmas skartās vienības ir ražotas laikā no 2016. gada oktobra līdz 2017. gada oktobrim un to atbilstību programmas prasībām nosaka pēc produkta sērijas numura.

Īsumā, dažu ierīču akumulatori varētu pēc kāda laika pārtraukt strādāt. Mēs pagaidām neesam redzējuši nevienu MacBook Pro datoru, ko būtu skārusi šī problēma, un nav bijis arī globāla skandāla par šo tēmu, tādēļ, iespējams, problēma skārusi tikai dažas ierīces.

Tomēr, ja jūsu dators ir atbilstošs programmai, jums noteikti būtu lietderīgi datoru pārbaudīt, jo uzbriedis akumulators var nodarīt kaitējumu arī citām komponentēm.

Vai mans dators ir atbilstošs?

To jūs varat viegli pārbaudīt:

• Uzklikšķiniet uz Apple logotipa izvēlņu joslas augšējā kreisajā stūrī.
• Ieejiet sadaļā “About this Mac” jeb “Par šo datoru”.
• Nokopējiet uznirstošā loga pirmajā cilnē redzamo ierīces sērijas numuru (tas būs 12 rakstzīmes garš).
• Dodieties uz oficiālo Apple mājaslapu.
• Iekopējiet jūsu ierīces sērijas numuru tukšajā teksta laukumā un nospiediet “Submit” jeb “iesniegt”.

Vien pāris sekunžu laikā jūs redzēsiet, vai jūsu dators ir atbilstošs programmas norādījumiem. Ja tā būs, saņemsiet sekojošo ziņu (šobrīd tā pieejama tikai angļu valodā):

The serial number you entered is eligible for this program. Please choose one of the service options below.

Mans dators ir atbilstošs programmai. Ko man tagad darīt?

Pirmām kārtām, piesakiet vizīti iStyle servisā. Šeit tiks pārbaudīta jūsu datora atbilstība programmai un izpētīts, vai jūsu ierīcei nav nodarīti nekāda veida ārēji bojājumi, kas varētu traucēt nomainīt akumulatoru.

Ja izrādīsies, ka viss ir kārtībā, tad ierīces labošanai vajadzētu aizņemt vien pāris dienas (dažādos servisos šis laiks var atšķirties) un jūs savu dārgumu dabūsiet atpakaļ ar darba kārtībā esošu akumulatoru, turklāt – pilnīgi bez maksas.

Pirms ierīci iesniedzat servisā, mēs ļoti iesakām jums izveidot visu jūsu datorā esošo failu rezerves kopijas, jo pastāv risks akumulatora nomaiņas laikā zaudēt visus datorā esošos datus.

Ja esat aizmirsuši to izdarīt vai neziniet, kā tas darāms, tad varat palūgt servisa darbiniekiem to izdarīt jūsu vietā, kad iesniegsiet datoru servisā. Tomēr tas ir maksas pakalpojums, jo akumulatoru nomaiņas programmā netiek piedāvāts bez maksas veikt failu kopiju izveidošanu.

Ir labi zināt…

• Akumulatora nomainīšana nepagarinās jūsu ierīces garantijas laiku.
• Ja jūsu akumulatoru jau nomainījis oficiāls servisa partneris un esat par šo pakalpojumu samaksājuši, tad jūs varat Apple lūgt izmaksāt jums atlīdzību. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar Apple pārstāvjiem.
• Šī programma būs spēkā 5 gadus no brīža, kad jūs iegādājāties savu datoru.

Ja jums radies kāds jautājums, nevilcinieties – jautājiet mums!

Apple Inc. (AAPL)