Blizzard ir paziņojuši par iOS sistēmai pielāgotu Diablo - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Blizzard ir paziņojuši par iOS sistēmai pielāgotu Diablo


Šis ir viens no svarīgākajiem paziņojumiem, kurš izskanējis pagājušajā nedēļā notikušajā Blizzcon. Blizzard pārstāvji apgalvo, ka iOS sistēmā būs pieejama visa franšīze, sākot ar Diablo Immortal…

Mēs varam saderēt, ka jums tas patiks. Diablo sērija ir samērā populāra, varbūt mēs pat varētu teikt, ka tā ir mazliet ikoniska. Tagad šai sērijai pievienojies jauns dalībnieks, spēles mobilā versija.

Ar uzņēmumu NetEase sadarbībā izstrādātās spēles Diablo Immortal darbība norisinās aptuveni starp Diablo II un III stāstiem. The Worldstone ir sašķaidīts gabalos un viens no Diablo visuzticīgākajiem virsleitnantiem – Skarn, the Herald of Terror jeb Skarns, terora vēstnesis, cenšas savākt visas Worldstone daļas, lai atdzīvinātu Diablo.

Šajā spēlē būs pieejamas sešas tēlu klases: barbari, mūki, burvji, krustneši, dēmonu mednieki un melnie magi (Barbarian, Monk, Wizard, Crusader, Demon Hunter un Necromancer). Par spēles gaitu mums vairāk informācijas nav, mums ir zināms tikai tas, ka šī būs MMOARPG (MMO action-RPG) tipa spēle. Turklāt uzņēmums sola, ka tās mobilā versija būs patiešām stilīga. Turpinājumā varat noskatīties spēles treileri:

Vērojot interneta lietotāju pirmos iespaidus, spēlētāji nešķiet sevišķi apmierināti un pārliecināti. Ko domājat jūs?

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)