CameraBag Pro – lieliska attēlu rediģēšanas lietotne Mac - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

CameraBag Pro – lieliska attēlu rediģēšanas lietotne Mac


Šeit tā ir, mums to ir izdevies atrast! Turklāt CameraBag Pro, attēlu rediģēšanas lietotne, ko lietojam un uzskatam kā vienu no labākajām savā kategorijā, ir arī ļoti lēta.

Mūsdienās attēlu iemūžināšana un videoklipu ierakstīšana vairs nav tikai profesionāļu privilēģija. Jums nevajag pirkt dārgas kameras un aksesuārus, lai būtu hobija līmeņa fotogrāfs. Vai tā ir arī foto rediģēšanas programmatūru gadījumā?

Stāsts nav tik rožains. Protams, ir vērtīgi iemācīties izmantot Adobe lietotnes, tā kā tas ir jomas standarts, tomēr tās maksā daudz, kā arī Photoshop un Lightroom varētu būt iekļautas funkcijas, kuras amatierim nav īpaši nepieciešamas.

Tātad mums ir nepieciešama lietotne par pieejamu cenu, ko varam viegli pārvaldīt, piemēram, Aperture, kas tolaik bija Apple izstrādāta. Mēs atradām tās pēcteci CameraBag lietotnes formā, kam ir intuitīvs lietotāja interfeiss, jūs to varat lietot uz datoriem pat ar zemu veiktspēju un tās lietošanu iespējams apgūt diezgan ātri.

Sākotnēji lietotnes interfeiss man atgādināja par Lightroom, tās vidū varat atrast lielu strādāšanas telpu, kur ievietot attēlus, labajā pusē varat izvēlēties dažādus rīkus. Pogas un līknes ar piemērojamām vērtībām atrodamas zem attēliem, organizētas viena otrai blakus.

Labās puses joslā varēsit atrast divas dažādas cilnes (“Adjustments” (piemērojumi) un “Presets” (priekšiestatījumi)). Jau uzklikšķināsit uz “Presets”, strādāsit ar modeli. Jums arī ir iespēja importēt pašiem savus piemērus, bet lietotne jau ir sagatavojusi vairāk nekā 200 pieejamus modeļus. Ja tos lietosit, jums būs pieejams attēls ar krāsu korekciju.

Izstrādātājs piedāvā divas lietotnes versijas: Photo un Pro. Pro piedāvā videoklipa krāsu korekciju, vairāk nekā 20 sagatavotus filmu modeļus, LUT importa/eksporta iespēju. Mēs izmēģinājām Pro versiju, tā kā tā jau ir pieejama Setapp. Tie, kas vēlētos importēt LUT vai nepieciešamas video funkcijas, vajadzētu iegādāties Pro versiju.

Apskatiet mūsu rakstu par Setapp abonēšanas priekšrocībām un labākajām pakalpojumā atrodamajām lietotnēm šeit.

Setapp reģistrācija

Apple Inc. (AAPL)