Cilvēki šā gada Black Friday ietvaros tērējuši daudz naudas lietotnēm - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Cilvēki šā gada Black Friday ietvaros tērējuši daudz naudas lietotnēm


Šā gada Black Friday App Store lauzti visi rekordi. Salīdzinot ar pagājušo gadu, rādītāji uzlabojušies par 20%. Šķiet, ka lietotņu ēra vēl nav beigusies.

Protams, Black Friday pieprasījums ir liels ne tikai lielām datortehnikām, bet arī interneta veikalu sistēmās pēc lietotnēm valda neticami garas rindas. Šajā gadā rindas bija garākas nekā jebkad – vismaz tā uzskata “Sensor Tower” savā jaunākajā ziņojumā.

ASV klienti App Store iztērēja 52 miljonus dolāru. Tas nozīmē 31,6% pieaugumu, salīdzinot ar pagājušā gada 39,5 miljoniem. Tas ir augsts sasniegums. Līdzīgi panākumi bija arī pasaules ietvaros. Lietotāji ārpus ASV iztērējuši aptuveni 177,3 miljonus dolāru lietotnēm Black Friday laikā.

Kopumā lietotnēs šajās dienās tika iztērēti 169,3 miljoni dolāru. Es domāju, tas pastāsta daudz par digitālo klientu uzvedību un dzīvesveidu.

Avots: AppleWorld.Today

Apple Inc. (AAPL)