Citāda ritināšana Safari pārlūkā - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Citāda ritināšana Safari pārlūkā


Pateicoties Safari slēptajai funkcijai, jūs lapu varat paritināt arī citādāk. Apskatīsim, kā tas izdarāms.

Tā kā izmantoju Apple produktus, es izprotu, ka iPhone īpaši pārdomāta vienkārša un parocīga lietošana. Lai gan mūsdienās nav liela māksla precīzu planšeti pārveidot premium klases klēpjdatorā, Apple vienmēr ir pievērsuši uzmanību sīkajām detaļām un, ja esat novērojis iPhone attīstību, varat saredzēt produktu līdzības.

Izmantojot Safari pārlūku, varat ritināt ekrānu divos dažādos veidos. Tradicionālo metodi mums nevajadzētu atsevišķi iepazīstināt, tā kā tas ir vieglāk nekā uzsmērēt sviestu uz maizes: jums tikai jāpārvieto savs pirksts virzienā no augšas uz apakšu vai otrādi. Tomēr dažkārt, īpaši lasot rakstu, var atgadīties, ka nejauši paritināt pāri vajadzīgajam, tā kā ir grūti paritināt tikai vienu daļu.

Pateicoties citai metodei, jūs varat precīzi paritināt tieši nepieciešamo. Ja veicat dubultklikšķi lapas augšā tieši virs rīkjoslas, Safari jūsu ekrāna pozīciju pabīdīs zemāk. Tas arī strādā apgriezti: veicot dubultklikšķi zem virsraksta joslas, jūsu tālrunis mainīs jūsu pozīciju virs teksta loga.

Piezīme: esat uzmanīgi, izmantojot šo triku, ja uzklikšķināt uz displeja augšējās joslas. Safari jūs automātiski novietos lapas augšpusē.

Apple Inc. (AAPL)