CloudMounter: Savieno savu Cloud krātuvi ar Finder - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

CloudMounter: Savieno savu Cloud krātuvi ar Finder


Ar šīs lieliskās Mac lietotnes palīdzību jūs varat savu mākoņkrātuvi padarīt par integrētu jūsu datora sistēmas daļu. Jums nebūs vajadzīgi ne klienti, ne tīmekļa platformas.

Šodien mēs jums parādīsim kādu samērā vienkāršu, tomēr ļoti noderīgu lietotni. CloudMounter nesola lietotājiem pārāk daudz, taču tās iespējas, ko tā spēs, tā jums sniegs profesionāli. Šīs lietotnes mērķis ir jūsu dažādās mākoņkrātuves pieslēgt jūsu macOS datoram, liekot tām darboties līdzīgi kā ārējiem cietajiem diskiem.

Mēs jau aprakstījām lietotnes būtību. Pēc instalēšanas jūs to atvērsit un pierakstīsities tajos no lietotnē pieejamajiem pakalpojumiem, kurus jūs izmantojat. Darīts. No šī brīža jūs varēsit savām krātuvēm piekļūt no Finder loga – tā, it kā mākoņkrātuves būtu jūsu datorā vai iCloud Drive saglabātas mapes.

Neatkarīgi no tā, ko tieši jūs iekopēsiet šajās mapēs, īsā laika sprīdī tās tiks sinhronizētas, tādējādi sniedzot jums iespēju failiem piekļūt arī no tīkla platformām. Tātad būtībā runa ir par lietotni, ar kā palīdzību klientus iespējams izvietot vienuviet, tajā pat laikā mainot tajos saglabātos datus.

Šajā lietotnē nav pieejams sevišķi daudz dažādu iestatījumu un citu iespēju, taču, pēc manām domām, lielākajai daļai no mums nemaz tās nav nepieciešamas. Tomēr būtu labi, ja pieejamo pakalpojumu saraksts tiktu paplašināts. Piemēram, Mega vai Microsoft OneDrive iespējas varētu izrādīties noderīgas.

Šīs lietotnes iegāde ar mūža licenci un atjaunināšanas garantiju maksātu aptuveni 60 dolārus. Veiksmīgā kārtā, šī lietotne ir arī pieejama Setapp abonentiem, tādēļ, ja jūs vēlētos lietot vēl kādu no pārējām šajā pakalpojumā iekļautajām lietotnēm, iesakām apsvērt abonementa iegādes variantu.

Šeit varat uzzināt vairāk par pakalpojumu Setapp vai, ja jūs vēlētos tajā reģistrēties, to varat izdarīt, sekojot šai saitei.

Vispopulārākās no Setapp pieejamajām lietotnēm mēs jau esam izmēģinājuši. Raksta turpinājumā pievienojam mūsu līdz šim veiktās testēšanas aprakstus:

Flume – ideālais Instagram klients Mac lietotājiem
Focus – Lietotne, kuru jūs mīlēsiet un ienīdīsiet vienlaikus
Typeface – izdevīgs fontu pārvaldnieks lietošanai Mac vidē
CleanMyMac X – Vislabākā attīrīšanas lietotne Mac datoriem
Gemini 2 – Aizmirstiet par kopijām!
Xmind – lieliska Mac prātojumu shēmu lietotne
Bartender: kārtība ir svarīga
Boom 3D – optimāla skaņa jūsu Mac datoram
Dropzone 3 – “Drag&Drop” lielākais meistars

Apple Inc. (AAPL)