“Cyber Monday” piedāvājumi joprojām pieejami – īstais laiks iegādāties nepieciešamās Apple lietotnes - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

“Cyber Monday” piedāvājumi joprojām pieejami – īstais laiks iegādāties nepieciešamās Apple lietotnes


“Black Friday” akcija ir noslēgusies, bet “Cyber Monday” piedāvājumi joprojām pieejami – īstais laiks iegādāties nepieciešamās Apple lietotnes

“Black Friday” akcija ir noslēgusies, bet “Cyber Monday” uzņem apgriezienus. Šādi varat lejupielādēt daudz lietotņu par ļoti pieejamu cenu. Tagad arī vērts aplūkot App Store piedāvājumu.

Lai gan jau ir otrdiena, pateicoties laika zonām, mēs vēl varam izbaudīt “Cyber Monday” piedāvājumus pēc “Black Friday”, lai svinētu iepirkšanos tiešsaistē. Īpaši šim brīdim atradīsit daudzas lietotnes par īpaši lētu cenu.

Varēsit daudz ietaupīt, iegādājoties lietotnes visam gadam, daudzas no tām pat pieejamas par brīvu.

Tā kā sekojošais saraksts ir ārkārtīgi garš (pateicoties 9to5Mac) un daudzi no tiem ir “Black Friday” piedāvājumi, mēs nevaram garantēt, ka tie visi būs pieejami bez maksas ilgu laiku pēc raksta publicēšanas.

Šeit arī saraksts:

Piezīme: “TIER” norāda lietotnes cenu grupu.

Apple Inc. (AAPL)