Divi iestatījumi, ko izmēģināt ar jauno Apple Pencil - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Divi iestatījumi, ko izmēģināt ar jauno Apple Pencil


Ja plānojat iegādāties Apple Pencil otro versiju, divi sekojošie iestatījumi jums varētu būt noderīgi.

Salīdzinot ar pirmo paaudzi, jaunais Apple Pencil padarījis iPad + Stylus pieredzi pilnīgāku. Pateicoties jaunajam dizainam, magnētiskajai savienojamībai un jaunajām funkcijām. Šeit arī divi iestatījumi, ko jums vajadzētu iespējot, kad ierīci ar zīmuli savienojat pirmo reizi.

Dubultklikšķis

Tiklīdz Pencil pievienojat iPad sānam, “Settings” sadaļā atvērsies “Apple Pencil” izvēlne. Šeit jūs varat redzēt, ko Apple Pencil varēs paveikt, uzklikšķinot ar dubultklikšķi. Šeit jūs varat atlasīt no dažādām iespējām. Pēdējā – to izslēgt, kas, protams, nav gudrākais lēmums Apple Pencil 2 gadījumā.

Vēl jūs varat izvēlēties vai ny “Switch Between Current toll and Eraser” vai “Switch Between the Current Tool and Last Used”, vai “Show Colour Palette”.

Apple Pencil izmantošana bloķēta ekrāna piezīmēm

Viena no visnoderīgākajām iPad un Apple Pencil kombinācijām: jūs nekavējoties varat veikt piezīmes, veicot dubultklikšķi ar zīmuli uz bloķētā ekrāna. Lai ieslēgtu šo funkciju, jums jāseko darbību secībai Setting > Notes un jāizvēlās viena no pieejamajām iespējām: “Off”, “Always Creates New Note”, “Resume Last Note Created on Lock Screen” vai “Resume Last Note Viewed in Notes App”.

Apple Inc. (AAPL)