Dream League Soccer 19: futbola spēle bezsaistē - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Dream League Soccer 19: futbola spēle bezsaistē


Par futbola spēlēm runājot, daudziem pirmajā mirklī nāk prātā FIFA un PES, taču mobilajos tālruņos ir pieejama vēl kāda līdzvērtīgā mērā populāra sērija. Arī nākamgad spēle Dream League Soccer pierādīs, ka tā ir lieliska, jo mums būs iespēja iepazīties ar tās 2019. gada atjauninājumu.

First Touch Games ir neliela studija Oksfordā. Spēli Dream League Soccer viņi tirgū piedāvā jau kopš 2011. gada. Pašlaik to ir novērtējis lielāks skaits lietotāju nekā konkurentiem, turklāt tai piešķirot augstākus vērtējumus, un divreiz vairāk vietnes Facebook lietotāju ir atzīmējuši, ka viņiem šī spēle patīk. Tas viss izklausās brīnišķīgi, bet ko tas īsti nozīmē?

Lieliska DLS 19 priekšrocība ir iespēja to spēlēt bezsaistē. Pirmo reizi sākot spēli, jums jāpiešķir vārds savai komandai. Jūs arī varēsit kādu slavenu spēlētāju iecelt par savas komandas kapteini, un tad jautrība varēs sākties. Šim ievadam sekos samērā ilga izspēle, kuras laikā jums būs nepieciešams uzvarēt sešos sezonas čempionātos un vairākos kausos. Taču jūsu mērķis nebūs tikai šo maču izspēlēšana, jums būs arī citi uzdevumi. Jūs varēsit pēc savas patikas paplašināt savu stadionu, radīt savas komandas formastērpu un ģerboņa dizainu, tikt galā ar traumām, noteikt spēlētāju izvietojumu laukumā un spēles taktiku, un cīnīties par labākajiem spēlētājiem tirgū.

Šai spēlei ir piešķirta FIFPro licence, tādēļ, ar dažiem izņēmumiem, ir iespējams iegādāties daudzus vairāk vai mazāk slavenus spēlētājus, kuri izskatīsies gluži tāpat kā īstie. Tajā pat laikā licence attiecas tikai uz spēlētājiem, tādēļ jūs neredzēsit oficiālos komandu nosaukumus. Tā vietā katram spēlētājam atbilstošo klubu reprezentēs tā pilsēta: Barcelona, Manchester U, utt.

Tomēr komandas tiek pārstāvētas atbilstoši pastāvošajām, tādēļ realitātes šķitums tiks nojaukts tikai mazliet. Tomēr pārējās komandas kā jūsu sāncenši paliks izmainītā sastāvā un jūs nevarēsiet tās kontrolēt. No otras puses, jūsu komandai varēsit lejupielādēt daudzus līdzjutēju radītus formastērpus un ģerboņus, tādēļ visu spēli būs iespējams izspēlēt ar jūsu iecienītākā kluba nosaukumu un formastērpu.

Spēles vadības risinājumi ir samērā vienkārši: kreisajā pusē jūs varēsit norādīt skriešanas virzienu un labajā ekrāna malā autori ierīkojuši pogas, ar kuru palīdzību iespējams veikt tālos, tuvos un grieztos sitienus. Jūs varēsit arī izmēģināt dažnedažādas taustiņu kombinācijas, tādējādi apgūstot prasmīgus gājienus. Protams, izmēģinājumu laikā jūs nevarēsit tik ļoti iedziļināties spēles gaitā un veidot dažādas taktikas, taču tieši tās vienkāršība un tajā pat laikā sniegtā aizraujošā pieredze padara DLS19 tik patīkamu.

Tā kā vienmēr pieejamajā spēlētāju tirgū pēc patikšanas varat izvēlēties spēlētājus, tad šajā spēlē īpaši uzsvērta ir komandas veidošanas nozīme. Samaksājot ar monētām, kuras jūs spēles gaitā iegūsit uzvarot mačos un izpildot izaicinājumus, jūs varat iegādāties un attīstīt spēlētājus. Jūs varēsit izspēlēt tik daudz spēļu, cik vien vēlēsities: jūsu enerģijas līmenis spēlē nesamazināsies, kā arī nebūs jāievēro obligātus gaidīšanas laikus un tamlīdzīgas neērtības. Monētu krāšana nav ātrs process, tomēr to ir iespējams pieciest. DLS 19 versijā jūs varēsit sakomplektēt pasaules līmeņa komandu, par šo prieku nemaksājot papildu naudas summas un arī tam netērējot mēnešiem ilgu laiku.

Vai ziniet, kādēļ? Jo Dream League Soccer nebūt nav grūta spēle. Iesākumā daži no mačiem var radīt zināmus sarežģījumus, taču, ja apgūsit pamatus, arī ar vājākām komandām jūs spēsit pieveikt stiprākos klubus. Taču, tā kā jums nāksies uzņemties arī sezonālus izaicinājumus, kampaņas pabeigšanai jums būs nepieciešams zināms laiks. Pastāv iespēja arī spēlēt vairākiem cilvēkiem vienam pret otru, šajā režīmā jūs varēsit sacensties ar savu blakus sēdošo draugu. Tas būs līdzīgā mērā izklaidējoši un kaitinoši, it kā jūs spēlētu konsolē.

Spēles noformējums ir lieliski nostrādāts, tas sevišķi neatpaliek no tā sāncenšiem Fifa Mobile vai Pro Evolution Soccer. Varēsit spēlēt dienā vai naktī, lietū vai sniegputenī. Protams, visas animācijas ir 61 FPS kvalitātē, tādēļ vizuālie efekti ir patiešām plūstoši. Spēlētāju sejas šķiet gluži kā dzīvas un naksnīgais apgaismojums tām piestāv itin labi. Stadiona apkārtnē esošie objekti un tribīnes ir novietotas samērā tālu no spēles laukuma, bet tas netraucē. Futbola spēli papildina komentētāju sarunas un lieliskā dziesmu izlase.

Dream League Soccer 19 šarms slēpjas tajā, ka autori to nav centušies padarīt par īstām sporta spēlēm identisku mobilo spēli. Tajā nav izmantoti pārmēru sarežģīti risinājumi un tās spēlētājiem nav nepieciešams obligāti spēlēt tiešsaistē. Spēle sniedz lietotājiem tīru “manager and match” pieredzi, ar pārvietojamām platformām īpaši piemērotiem režīmiem. Tas nav nevainojams un pati vājākā spēles daļa, iespējams, ir MI, taču kaut kādā veidā tā ir draudzīgāka nekā milzīgo uzņēmumu radītās spēles, salīdzinājumā ar kurām DLS šķiet gandrīz kā laba amatnieka roku darbs.

• Lejupielādējiet Dream League Soccer 19 no App Store veikala (Par velti, iPhone, iPad)

Apple Inc. (AAPL)