Drīzumā būs pieejami jauni Apple produkti - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Drīzumā būs pieejami jauni Apple produkti


Apple nāks klajā ar AR brillēm, ar kurām izbaudīt virtuālās realitātes sniegtās iespējas. Pagājušajā gadā klīda baumas par to, kādas tad īsti varētu būt Apple virtuālās realitātes brilles – daži uzskatīja, ka uzņēmums sadarbosies ar Karlu Zeizu.
Daudz nopietnākas runas raisījās, kad pagājušajā novembrī kompānijai pievienojās Marks Gurmans.

Ja šīs ziņas esi palaidis garām: Apple nesen izveidojis R&D departamentu un, ja viss noritēs pēc plāna, daudz apspriestās ierīces būs izstrādātas jau 2019. gadā, bet veikalos nonāks 2020. gadā. Protams, šis ir optimistiskākais variants.
Brillēm būs:

  • atsevišķs displejs
  • čips
  • sava operētājsistēma, kas varētu tikt saukta par rOS (reality Operating System).

Gurmans atzinis, ka jau šobrīd rit darbs pie produkta radīšanas:

CES laikā satikās Apple, Facebook un Google pārstāvji, lai vienotos par skrūvju un uzgriežņu izstrādi AR briļļu radīšanai.

Varam secināt, ka darbi patiesi rit raiti, lai gan citu detaļu, kamdēļ satikās lielo kompāniju pārstāvji un ko viņi apsprieda, nav.
To, ka šīs nav baumas vien, apstiprina ne tikai Gurmans, Apple uzticamais pārstāvis, bet arī Tima Kuka teiktais:

Šodien varu teikt, ka pati ierīce vēl nav radīta, taču tās sistēma gan top. Mēs nevēlamies būt pirmie, bet gan labākie. Tas, ko drīzumā redzēsiet veikalos, noteikti apmierinās gaidītās cerības.

AR tehnoloģijas brilles ir daļa no mistiskā T288 projekta. Intervijās Apple pārstāvji pauduši, ka tā pati komanda izstrādāja arī ARKit. Tā kā vēl nav izgatavota piemērota ierīce, sistēmu izmēģina uz HTC Vive.

Avots: Macrumors

Apple Inc. (AAPL)