DxOMark: iPhone XR ir vislabākā vienas lēcas kamera - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

DxOMark: iPhone XR ir vislabākā vienas lēcas kamera


Saskaņā ar jaunākajiem labi zināmās kameru izmēģinājumu vietnes testa rezultātiem iPhone XR vienas lēcas kamera ir līdz šim labākā.

DxOMark komanda ir vadošais avots neatkarīgo attēla kvalitātes rādījumu noteikšanā, kā arī viens no uzticamākajiem. Pēc iPhone XS izmēģināšanas viņi bija izlēmuši detalizētāk apskatīt iPhone XR kameras spējas. Nesen viņi publicēja iegūtos rezultātus.

Kad izmēģinājums tika laists klajā 2018. gada 4. oktobrī, iPhone XS un iPhone XS Max varēja lepoties “tikai” ar otru labāko viedtālruņu kameru tirgū, dīvainā veidā atpaliekot no Huawei P2- Pro, bet iPhone XR spēja izcelties vienas lēcas kameras kategorijā. Apple vadošā ierīce sasniedza kopējo punktu skaitu 101, tālrunis arī nevar sūdzēties par divu lēcu kopējo punktu skaitu, tā kā kopējā reitingā ieņēmis 7. vietu.

Testa eksperti īpaši izcēla XR kameras galvenos atribūtus (krāsu, dzidrumu, skaņu utt.), tam ir līdzīga attēla kvalitāte kā iPhone XS Max. Saistībā ar video abas ierīces sasniedz vienādu kopējo rezultātu, duālo lēcu priekšrocības ir redzamas tikai fotografējot (tuvinot, piemēram).

Ziņojumā arī teikts, ka iPhone XR var lepoties ar ļoti labu ekspozīcijas un dinamisko diapazonu, detalizētu objektu attēlojumu, attēls nodrošina dzidras un patīkamas krāsas lielākajā daļā situāciju, automātiskā fokusa funkcija ir ļoti ātra un precīza. Neliels mīnuss tika pieskaitīts par detaļu dzidrības samazināšanos tuvinājumā, skaņu sliktākos apgaismojuma apstākļos, izplūduma efekts šķiet nedaudz nedabisks un, fotografējot iekštelpās, var novērot nestabilitātes baltās krāsas balansā.

Kreisajā pusē: iPhone XR, labajā – iPhone XS Max

Kopumā iPhone XR saglabātas līdzīgas priekšrocības kā jau iPhone tālruņos ierasti, un arī vājās vietas palikušas tās pašas. Skaidrs, ka obligāti nav nepieciešamas duālās lēcas, lai viedtālrunim būtu lieliska kamera. Ar šo rezultātu iPhone XR ir ieņēmuši vietu tronī, kurā līdz šim atradās Google Pixel 2, līdzšinējais līderis viedtālruņiem ar vienas lēcas kameru.

Šeit varat apskatīt visu testu.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)