Džonija Īva dimanta gredzens - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Džonija Īva dimanta gredzens


Tas varētu būt kāda tautas eposa nosaukums, bet neglītā patiesība: Apple dizaina departamenta vadītājs, sadarbojoties ar savu kolēģi Marku Ņūsonu (Marc Newson), izlēma izveidot 250 000 dolāru vērtu gredzenu tīri jautrības pēc.

Dizaineri Marks Ņūsons un Džonijs Īvs nav tikai draugi, bet arī kolēģi kopš 2014. gada, kad Marks Ņūsons pievienojās Apple komandai. Tā nav pirmā reize, kad viņi sadarbojušies. Pēc unikālās Leica kameras un Londonas “Clardige” viesnīcas Ziemassvētku koka seko jauna radošā izpausme: tas, iespējams, ir visdārgākais līdzšinējais veidojums dimanta gredzena formā.

Tomēr tas nav ieturēts klasiskajā veidolā ar dimantu daļām, tas pilnībā ir izveidots no dimanta vienā gabalā. Kamēr tas vēl nav pieejams, veidotāji padalījušies tikai ar vizuālu dizaina plānu.

Galvenais iemesls ir sekojošs: tas tiks izveidots speciāli cilvēkam, kas uzvarēs izsolē. Interesanti, vai atradīsies kāds, kas par šo veikumu būs gatavs atdot 150 000 līdz 250 000 dolāru.

Starp citu, gredzens nav veidots tikai jautrībai, ieņēmumi tiks nodoti labdarībai, precīzāk, Bono RED kampaņai. Tādēļ kungi un kundzes, ja jums ir iespēja apmeklēt izsoli 5. decembrī Maiami, līdzi ņemot koferi, kas pilns ar naudu, un vēlētos savam mīļotajam cilvēkam šo gredzenu uzdāvināt, teiksim, ieceptu kēksiņā, kā jau daudzās Amerikāņu filmās, būsit laipni gaidīti. Nezinu, vai jaunkundzes zobi šo piedzīvojumu pārdzīvos vienā gabalā, bet viņa noteikti būs aizkustināta.

Viss vienā dienā: zeltains Apple Watch un dimanta gredzens. Nepārdzīvojiet, vismaz būs, kur iztērēt savus miljonus, ietaupot uz Black Friday piedāvājumiem.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)