Daudzfunkcionālais aksesuārs EarPods - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Daudzfunkcionālais aksesuārs EarPods


Lai gan AirPods ir viens no labākajiem Apple aksesuāriem, daudz lietotāji tomēr dod priekšroku EarPods, kurām ir vads un mazs kontroles panelis, ar ko var izdarīt lielas lietas. 

Iespējams, ka mūzikas atskaņošanas apturēšana un atsākšana ir populārākās vidējā taustiņa funkcijas. Vai vēlies izmantot EarPods, lai saņemtu telefona zvanu? Nospied vidējo pogu vienreiz, lai atbildētu uz zvanu un pēc tam paturi ilgāk, lai pabeigtu sarunu. Ja ilgāku laiku turēsi nospiestu pogu, zvans tiks atcelts.

Brīžos, kad klausies mūziku, divreiz nospied vidējo pogu, lai pārslēgtu nākamo dziesmu. Ja nospiedīsi trīs reizes, konkrētā dziesma tiks atskaņota no sākuma un, atkārtojot šo darbību, varēsi atskaņot iepriekšējās dziesmas.

Lai izlaistu tās dziesmas, kuras nevēlies klausīties, nospied vidējo pogu divreiz, otrajā reizē to paturot ilgāk un atlaid tad, kad atkal skan forša dziesma.

Noskaidrojām, ka Apple austiņas ir lielisks palīgs, klausoties mūziku un atbildot uz telefona zvaniem. Bet ko vēl tās spēj?

Pirmkārt, ir elementārs veids, ka izsaukt virtuālo asistentu Siri, izmantojot  austiņu kontroles paneli. Vienkārši nospiediet vidējo pogu un paturiet aptuveni divas sekundes. Taču jāatzīmē, ka tas izdosies tikai tad, ja ierīce, ar kuru vēlaties savienoties nebūs nodrošināta ar paroli, vai citu drošības elementu. Tādā gadījumā jums vajadzēs paņemt šo ierīci un ievadīt paroli, lai aktivizētos Siri.

Ja jums nepatīk visur doties ar savu selfie koku, skaļuma pogas ir lieliska alternatīva. Ar to palīdzību vari uzņemt fotoattēlu attālināti, neturot ierīci rokās.

 

Apple Inc. (AAPL)