Face ID nav iespējams apmānīt - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Face ID nav iespējams apmānīt


Forbes veica testu ar visām ierīcēm, kurās pieejams sejas atpazīšanas pakalpojums, un Face ID uzrādīja visaugstāko rezultātu.

Sākot no šodienas, lielākā daļa ražotāju iekļāvuši sejas atpazīšanas tehnoloģiju savās vadošajās ierīcēs. Bet ir liela atšķirība to drošības līmenī un ātrumā. Jūs varētu zināt, ka Apple izveidojuši viskompleksāko un dārgāko biometriskās atpazīšanas sistēmu – Face ID. Bet vēl nebija noskaidrots, cik liela ir starpība ar tās konkurentiem.

Face ID tika laists klajā pirms 1,5 gadiem kā tirgus pionieris, un lietotāju vajadzības tas izpilda nevainojami. Pārsvarā tādēļ, ka tas ir vienīgais identifikācijas veids, tā kā Apple no ierīcēm noņēmuši pirkstu nospiedumu skenēšanas iespēju. Tādēļ Face ID neatliek citas iespējas kā tikai strādāt izcili.

Forbes pārbaudīja, kura no sejas atpazīšanas sistēmām strādā vislabāk. Viņi izmantoja četras ierīces no dažādiem ražotājiem (OnePlus 6, Samsung S9, Samsung Note 8 un LG G7 ThinQ), 3D studio skeneri un 3D printeri. Pēc tam, kad viņi visās ierīcēs iestatīja vienādas sejas atpazīšanu, viņi izveidoja 3D drukātu versiju un vēlējās ar to piemānīt ierīces.

Viņiem nekavējoties izdevās apvest ap stūri OnePluse 6, šī ierīce izrādījās visvājākā. Samsung uzrādīja nedaudz labāku rezultātu. Gan Samsung S9, gan Samsumg Note 8 varēja piemuļķot. Pat ja jums izdevās paaugstināt drošības līmeni abās ierīcēs, tas rezultējās tikai ilgākā atbloķēšanas laikā.

Lai gan LG G7 ThingQ izturēja visilgāk, neuzlaužama FaceID sistēma izrādījās atrodama tikai iPhone X. Var skaidri manīt atšķirību starp Android ražotāju ierīcēm, iespējams, tajās ar nolūku iekļautas primitīvākas tehnoloģijas.

OnePlus mediju pārstāvis apgalvoja, ka OnePlus joprojām turpina darbu pie jaunās tehnoloģijas. Tomēr uzņēmums koncentrējas uz ātrumu un vienkāršiem risinājumiem nevis drošību, un rekomendē labāk izmantot citas pieejamās autentifikācijas metodes, piemēram, paroli vai pirkstu nospiedumus, lai ātrāk piekļūtu ierīcei.

Gadījumā, ja lietojat OnePlus ierīces, jums nav ļauts maksāt vai izmantot bankas pakalpojumus ar sejas autentifikāciju. Tomēr šajā testā Apple uzrādīja izcilus rezultātus un vienmēr varat būt droši, ka jūsu dati būs pasargāti.

Avots: Forbes

Apple Inc. (AAPL)