Face ID un Touch ID vienlaicīgi vienā iPhone? - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Face ID un Touch ID vienlaicīgi vienā iPhone?


Izveidots kāds ļoti interesants patents, tomēr nevaram gaidīt, ka tas patiesi piepildīsies.

Laikā, kad Face ID eksistēja tikai teorētiski, visi, tai skaitā arī es, bija nedaudz nervozi par nākotnes notikumiem. Touch ID strādāja uzticami, toreiz izmantojām tehnoloģijas otro versiju. Tolaik šķita, ka Face ID nevarētu būt tik labs risinājums.

Vēlāk Apple pierādīja pasaulei, kā to risināt, un piedāvāja tehnoloģiju, kas nekavējoties visus pārliecināja. Līdz šim mēs neesam satikuši cilvēku, kas pēc Face ID izmantošanas vēlētos atgriezt Touch ID. Tajā pašā laikā zināms, ka lietotāji, kas izmanto vecākus iPhone tālruņus, ilgāk apšaubīja šo tehnoloģiju un ilgāk turpināja izmantot Touch ID.

Teorētiski mums nav vajadzības izvēlēties vienu no abām tehnoloģijām. Vismaz tagad Apple noformējuši patentu, kas pieļauj Face ID un Touch ID iestrādātus vienā iPhone tālrunī. Patents, par kuru uzzinājām tikai nesen, perfekti apraksta, kā šāda veida tālrunis strādātu saskaņā ar uzņēmuma konceptu.

Face ID joprojām būtu galvenā identifikācijas tehnoloģija, tajā pašā laikā, pēc neveiksmīgas autentifikācijas, Touch ID tiktu piedāvāta kā vēl kāda alternatīva. Gadījumā, ja arī tas neizdotos, būtu iespējams ievadīt paroli. Patenta attēlos redzams klasisks Home pogas skeneris, bet iespējamāk, ka šajā gadījumā Apple atgrieztos pie agrākās tehnoloģijas, kas iestrādāta zem displeja.

Mums nevajadzētu lolot augstas cerības saistībā ar šo tematu, bet par to noteikti vērts padomāt.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)