Fish & Trip – labākā šodien pieejamā makšķerēšanas spēle - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Fish & Trip – labākā šodien pieejamā makšķerēšanas spēle


Es nekad nebūtu gaidījis, ka klasiskajai “Čūskai” līdzīgo spēļu vidū atradīšu lielisku arkādes tipa spēli, kas darbosies uz tiem pašiem principiem kā jau iepriekš minētā “Čūska”. Kā ķirsis uz kūkas ir spēles mīlīgais noformējums. Paskatīsimies, ko šodien vērts uzspēlēt!

Veidot tehnoloģiju ziņu rakstus ir lieliski, jo visas darba dienas garumā varu darīt to, ko darītu jebkurā gadījumā: nepārtraukti bakstīt savu iPhone. Dažkārt arī iPad planšetdatoru, turklāt arī izlemt, kādas tēmas auditorijai interesētu vairāk. Tāds pats ir arī izstrādātāju ikdienas darba process.

App Store veikalā pašlaik ir pieejami 2 miljoni lietotņu. Aptuveni puse no tām ir spēles. Kādā veidā 2018. gadā būtu iespējams visefektīvāk uzrunāt lietotājus? Padarot spēļu dizainu pēc iespējas mīlīgāku. Protams, var veidot arī tādas spēles kā Fortnite, taču kopš spēles Game Dev Tycoon iznākšanas mēs zinām, ka panākumiem bagātas šāda tipa spēles izveidošana no autoriem prasa daudz neveiksmīgu mēģinājumu un milzīgu naudas patēriņu.

Izstrādātājiem jāveido spēles, kas izmaksātu lēti, turklāt jāpiešķir tām asprātīgus nosaukumus. Nebeidzami spēlējamā arkādes tipa spēle Fish & Trip atbilst abiem šiem kritērijiem. Spēlē jūs iejūtaties mazas zivtiņas lomā un jums okeāna dzīlēs jābēg no haizivju zobiem. Jau iepriekš esmu minējis to, cik lielu nozīmi es piešķiru jaukai fona mūzikai spēlēs. Tā spēj bagātināt spēlēšanas pieredzi, pat ja konkrētās spēles kvalitāte kopumā ir zema.

Šajā spēlē attēlotās zivis un zemūdens pasaule, kas tām ir visapkārt, izskatās ārkārtīgi mīlīgi. Spēles gaitā jūs varat sadarboties ar citām mazām zivīm, lai kopīgiem spēkiem izvairītos no lielajām. Tieši šajā brīdī sākas jautrība: jo lielāka zivju komanda, jo spēle kļūst bīstamāka.

Galvenais spēles mērķis ir nevis nopeldēt vairāk jūdžu, bet gan savākt ap sevi arvien lielāku baru. Kamēr koordinējat savu zivju komandu, varat arī vākt punktus un barā ievilināt jaunas zivis. Gan Fish & Trip ideja, gan tās izpildījums ir izcili. Tā ir viena no spēlēm, kuras šķistu izklaidējošas visiem – sākot ar piecus gadus veciem bērniem un beidzot ar sirmgalvjiem.

Izmēģiniet to!

Lejupielādējiet Fish & Trip no App Store veikala (Universāli – Bez maksas, lietotnē ir pieejami pirkumi)

Apple Inc. (AAPL)