Fjuul – noderīga iPhone tālruņos pieejama aktivitāšu uzskaites lietotne - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Fjuul – noderīga iPhone tālruņos pieejama aktivitāšu uzskaites lietotne


Ir tik daudz lietu, ko nepieciešams katru dienu paveikt. Cenšoties iekļauties ikdienišķajos darba termiņos, mēs visbiežāk neatstājam sev gana daudz laika, lai pieceltos un izkustētos.

Zināmā mērā Apple darbības galvenais mērķis ir palīdzēt mums mainīt mūsu negatīvos ieradumus pret pozitīviem, sniegt mums plašākas iespējas izkustēties un arī visādos citos veidos dzīvot veselīgāk. Veiksmīgā kārtā, ir pieejamas daudzas dažādas lietotnes, ar kuru palīdzību iespējams uzskaitīt ikdienas aktivitātes. Fjuul ir viena no populārākajām šāda tipa programmām.

Fjuul ir viegli lietojama un dažādām iespējām bagāta lietotne, kura pieejama iPhone tālruņu īpašniekiem. Aplūkosim tās galvenās funkcijas:

• automātiski uzskaitīt kustības, kuras jūs veicat ikdienā,
• palīdzēt jūsu fitnesa mērķu sasniegšanā,
• sašķirot jūsu aktivitātes kategorijās “treniņi” un “notikumi”,
• novērtēt jūsu kustības, pamatojoties uz to intensitāti,
• aprēķināt aptuveno vienam skrējienam nepieciešamo laiku.

Kā jau jūs varat noprast, tā ir diezgan daudzpusīga lietotne. Lai arī tās funkciju saraksts ir samērā plašs, jums nav jābūt atlētam vai sporta nozares profesionālim, lai kļūtu par apmierinātu tās lietotāju. Programmas darbību ir iespējams teju vai bezgalīgi daudzos veidos personalizēt saskaņā ar jūsu vajadzībām un vēlmēm. Skaistā un viegli pārskatāmā lietotāja saskarne sniedz gan teksta, gan grafiskā formātā nolasāmu informācijas kopsavilkumu par jūsu mērķiem un sasniegumiem.

Lai gan Fjuul ir iespējams lietot par velti, tai ir izstrādāta arī premium versija, kurā ir pieejams pat vēl vairāk iespēju. Ikmēneša maksa par Fjuul premium versiju ir € 5.49, turpretī gada abonements maksā tikai € 43.99. Jebkurā gadījumā, lai pārliecinātos, vai vēlaties to iegādāties, jūs vienu mēnesi varēsit izmēģināt premium versijas iespējas par velti.

Vai jūs izmantojat šai līdzīgas lietotnes? Kādi ir jūsu iespaidi par tām? Padalieties ar savām domām, uzrakstot komentāru!

Lejupielādējiet Fjuul no App Store veikala (iPhone, iPad – par velti, ir pieejami pirkumi lietotnē)

Apple Inc. (AAPL)