Gamevice kontrolieris: pārvērt savu iPhone par rokas konsoli - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Gamevice kontrolieris: pārvērt savu iPhone par rokas konsoli


Labas ziņas tiem, kuri skārienvadības vietā izvēlētos veco labo spēļu kontroles paneli, – mēs izmēģinājām Gamevice kontrolieri, kas iPhone vai iPad pārvērš rokas konsolē.

Lai arī cik labs un ātrs ir iPhone, spēļu iespēju ziņā tas tomēr nav salīdzināms ar konsoli. Protams, iOS ir daudz aizraujošu spēļu, taču tās visas ir līdzīgas un nerada izbrīnu, nespēj pārsteigt tikpat kā tradicionālās. Galvenais iemesls tam ir skārienjutīgais ekrāns.

Mums bija iespēja izmēģināt šīs problēmas risinājumu – Gamevice. Ar tā palīdzību iPhone vari pārvērst par rokās turamu konsoli. Telefons kļūst tikai par ekrānu, Gamevice darbojas kā pults un ļauj vadīt notiekošo.

Tam piemīt visas citām kontrolēm eošās funkcijas: ABXY, L1R1, L2R2, D-Pad un double joystick. Pievienots arī 3,5mm savienojamais vads.

Kontroliera sānu malas savienotas ar ar tiltiņu, kas pārklāts ar elastīgu gumiju, tāpēc to viegli var salocīt un ielikt kabatā vai somā.

Spēļu kontrolieri vari lietot gan ar iPhone, gan iPhone Plus tā elastības un pielāgojamības dēļ. Ar drošības pogu vari nostiprināt telefonu un būt drošs, ka tas neizkritīs no kontroles pults.

Piecu baļļu skalā Gamevice es novērtētu ar trīs – priekšdienās tas varētu tikt uzlabots.

Lieliski, ka kontrolpultij līdzi nāk arī savienojamie vadi, tādējādi ļaujot ierīci lādēt arī tās lietošanas laikā un klausīties skaņu efektus.

Gamevice patērē maz baterijas, tāpēc tas jālādē salīdzinoši reti. Kontrolpulti var uzlādēt, to pieslēdzot iPhone.

Kā ir spēlēt ar Gamevice? Forši! Ar piemērotām spēlēm patiesi ir sajūtā kā ar klasisko spēļu konsoli. Es spēlēju Modern Combat – tā ir ierīcei piemērotākā.

Trūkums ir nevisai plašā spēļu klāsta pieejamība. App Store nav daudz Gamevice piemērotu spēļu.

Gamevice ir pieejama Live aplikācija, kurā ir visas atbilstošās spēles. Pirms iegādāšanās gan jāzina, ka arī pašu izveidotajā aplikācijā nav gana daudz spēļu.

Ar kontrolieri savienot var tikai iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus. Jaunāko iPhone X modeli nav iespējams iestīvēt Gamevice, mēs mēģinājām, taču bija sajūta, ka tas saplīsīs.
Ierīcei ir iPad pielāgota versija, kas derēs gan iPad mini, 9.7″, 10.5″ un 12.9″. Šajā gadījumā gan katram modelim ir atsevišķa ierīce, iPad tā nav pielāgojama.

Kopumā Gamevice ir laba ierīce un veic savu funkciju, sniedzot daudz vairāk iespēju un labāku pieredzi spēlēm telefonā. Pirms iegādāšanās gan vēlreiz gribētu ieteikt izpētīt pieejamo spēļu klāstu un izvērtēt, vai ir vērts iegādāties.

Bonuss: ja tev ir DJI Spark vai Sphero drons, to vari vadīt ar Gamevice kontrolieri.

Iegādāties to vari: šeit.

Apple Inc. (AAPL)