Gurmanam ir versija par 2019. gadā gaidāmo skaļruņu sēriju - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Gurmanam ir versija par 2019. gadā gaidāmo skaļruņu sēriju


Marks Gurmans atkal ir dalījies ar jaunu informāciju saistībā ar 2019. gadā plānotajiem produktiem: AirPods ar labāku skaņas kvalitāti, HomePod 2 un ausi nosedzošas Apple austiņas.

AirPods viennozīmīgi ir viens no Apple veiksmes stāstiem bezvada audio ierīču jomā. Vienkārša un ērtā lietošana, konkurētspējīgā cena, intuitīvā sinhronizācija – tas attiecas ne tikai uz Apple austiņām, bet arī Beats ierīcēm.

Jau sen ir dzirdētas baumas, ka produktu līnija ir paplašinājusies ar jauninājumiem: ir dzirdēts par AirPods pēcteci, Apple austiņām un Beats skaļruniem ar Siri aktivizāciju. Saskaņā ar Bloomberg žurnālista informāciju, jaunu AirPods austiņu un Apple ausi nosedzošo austiņu laišana klajā varētu būt patiesa. Ja mēs varam ticēt šīm baumām, uzņēmums šīm abām ierīcēm ir noteicis augstāku audio kvalitāti un iestrādātas Siri funkcijas.

Kamēr ausi nosedzošās austiņas sola studijas kvalitāti, kas pārspēs Beats Studio 3 modeli, iespējams, ka jaunās AirPods austiņas tiks ievietotas augstākā cenu kategorijā, bet tās piedāvātu labāku skaņās kvalitāti. Tomēr par HomePod 2 uzlabojumiem vēl nekas daudz nav dzirdēts, tikai tas, ka visdrīzāk šis modelis nāks klajā 2019. gadā. Vēl nav pieejama informācija par tā funkcijām, tomēr Gurmans uzskata, ka ierīce varētu būt pat lētāka nekā pašreizējā, pateicoties ražošanas optimizācijai.

Avots: Bloomberg

Apple Inc. (AAPL)