Hey Siri, OK Google – Google meistarīgais plāns - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Hey Siri, OK Google – Google meistarīgais plāns


Uzņēmumu digitālie asistenti vienmēr cenšas viens otru pārspēt. Šoreiz Google pret Apple ir uzvarējuši vienos vārdos.

Mums vajadzētu minēt to, kam pat fanātiskākie Apple atbalstītāji piekristu, – Google digitālais asistents savus uzdevumus veic daudz labāk par Siri. Apple tika dota iespēja kļūt par tirgus līderi, tā kā viņi bija pirmie, kas laida klajā savu risinājumu. Kamēr Google Assistant viegli var veikt sarunu ar jūsu frizieri, tikmēr Siri būtu jālūdzas, lai tā atrod ceļu uz tuvāko policijas iecirkni.

Kopš Google Assistant ir pieejams iOS, Apple bija tikai viena iespēja, kā atgūt Siri zaudēto vietu. Viņiem šis asistents bija jāintegrē tik dziļi sistēmā, ka neviens cits asistents ar to nevarētu sacensties. Un tas nozīmē, ka konkurentu klātesamība īsti neko nemaina. Vai ne tā?

Google izdevās Apple izjokot. iOS 12 sistēmā iestrādāta Siri Shortcuts, jauna Siri funkcija, kas ļauj pievienot balss komandas arī trešo pušu lietotnēs. Un tā bija Google trika atslēga. Viņi nesen atjaunināja Assistant iOS versiju ar Shortuts atbalstu. Kas nozīmē, ka turpmāk ar komandu

Hey Siri, OK Google

Varat viegli piekļūt Google asistentam pat nepieskaroties tālrunim. Izklausās muļķīgi? Jā. Vai tas strādā? Patiesi. Vai tā ir ģeniāla ideja? Bez šaubām.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)