Homo Machina – ceļojums ķermeņa pārsteidzošajos mehānismos - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Homo Machina – ceļojums ķermeņa pārsteidzošajos mehānismos


Homo Machina ir 2D izpētes spēle, kurā varat uzzināt daudz jauna par neticamo cilvēka ķermeņa pasauli tā, it kā tas strādātu kā sarežģīta ierīce.

Izglītojošām spēlēm varētu būt divas dažādas problēmas: 1) spēles pieredze ir garlaicīga, 2) lietotāja interfeiss ir atbaidošs. Šie divi faktori pieder šim žanram. Ir patiešām grūti izveidot jauku un izklaidējošu saturu par tēmu, kas atgādina par neskaitāmu stundu pavadīšanu skolas solā. Nav pārsteigums, ka šobrīd piedzīvojumu un asa sižeta spēles ir populārākas.

ARTE ir laiduši klajā spēli, ko pārstāv Parīzē bāzēta Darjeeling komanda, kas vēlējās pārvarēt visus iepriekšminētos apstākļus. Un mums būtu jāsaka, ka viņiem tas ir izdevies ļoti labi. Homo Machina var būt izklaidējoša, taču nav aizmirsts arī par izglītojošo saturu un pat tās grafika ir lieliska.

Pēdējais ir pelnījis nedaudz apdomāšanās. Spēlē izmantotās ilustrācijas ir Dr. Friča Kāna (Fritz Kahn (1888-1968), vācu ginekologa un zinātniskās fantastikas rakstnieka, ar roku zīmētas. Attēlos cilvēka ķermenis paradīts kā rūpnīca, norādot kopīgo starp orgāniem un dažādām iekārtām. Ir patiešām vērts to izmēģināt, un, laimīgā kārtā, viņiem to ir izdevies iestrādāt ļoti pārdomātā konceptā, kura stāsts ir vienkāršs un izklaidējošs. Tas ir liels ieguvums kopējai pieredzei.

Jūsu darbs ir vienkāršs: jums ir jāliek cilvēka-iekārtai strādāt katrā no situācijām. Piemēram, pieceļoties, ēdot, sasmaržojot utt. Lai katrs process noritētu bez aizķeršanās, jums jāapmeklē dažādi pieturas punkti, kuros jāatrisina dažādi uzdevumi saistībā ar pašreizējo situāciju. Lai arī dažādos posmus sasniegt nav grūti, ir daži konkrēti uzdevumi, kas patiešām varētu būt izaicinoši.

Tā tiek ieteikta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tā ir spēle, kuru varat iedot jūsu bērnam, jo ir skaidrs, ka no tās noteikti varēs kaut ko iemācīties.

Homo Machina ir pieejama gan iOS, gan Android. Pirmo nodaļu par brīvu varat izmēģināt arī savā pārlūkā.

Lejupielādējiet Homo Machina no App Store (iPhone, iPad)

Apple Inc. (AAPL)