Ikonu nošķiršana uz Dock joslas - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Ikonu nošķiršana uz Dock joslas


Dažādām darbībām uz Mac paredzētas dažādas komandas, dažas no tām atrodas uz Dock joslas. Mēs jums parādīsim vienu no tām, kas jums ļauj pārvietot “tukšās” ikonas uz Dock joslas, lai citas lietotnes nošķirtu vienu no otras.

Dock josla macOS ir tā pati funkcija, kas uzdevumjosla Widows sistēmā: caur to varat sasniegt visbiežāk lietotās lietotnes. Bet to ir tik daudz. Programmaas darbam birojā, multimediju atskaņotāji, attēlu rediģētāji, zīmēšanas lietotnes un tā tālāk.

Ja jūs vēlētos tās sakārtot atsevišķi, jums vajadzētu darīt sekojošo:

  1. atveriet “Terminal” logu;
  2. ielīmējiet sekojošo komandu: defaults write com.apple.dock persistent-apps -array-add ‘{tile-data={}; tile-type=”spacer-tile”;}‘;
  3. nospiediet taustiņu “Enter”;
  4. ierakstiet killall Dock un atkal nospiediet “Enter”;

Apskatot Dock joslu, var manīt, ka ikonu rindā ir caurums. Tā strādā kā jebkuras lietotnes ikona, tādēļ tās lietošana ir identiska. Ja jūs vēlētos to pārvietot citā vietā jūsu Dock joslā, jūs varat to pavilkt tālāk vai arī to noņemt, ar labo klikšķi izvēloties “Remove from Dock” (noņemt no Dock joslas).

Lai pievienotu vairāk tukšu ikonu, atkārtojiet šo procesu no sākuma.

Apple Inc. (AAPL)