Intel ir prezentējuši nākamā gada procesorus - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Intel ir prezentējuši nākamā gada procesorus


Iespējams, tas nozīmē, ka drīzumā varētu būt gaidāms nopietnāks Mac atjauninājumu vilnis. Jebkurā gadījumā, jājautā: vai nākotnē Apple datori vispār vēl tiks aprīkoti ar Intel centrālajiem procesoriem?

Mums jāatzīst: iespējamība, ka Apple atteiksies no Intel procesoriem jau nākamā gada laikā, nav sevišķi liela, galvenokārt tādēļ, ka Intel ir paātrinājuši savu darbības procesu. Tiesa, ir skaidrs, ka Apple iekšienē briest kaut kas jauns, un ir samērā interesanti redzēt, kā Intel pavērsa savu jaunumu izstrādes procesu citā virzienā.

Architecture Day prezentācijā Intel stādīja priekšā daudzas jaunas tehnoloģijas, to skaitā jaunāko kodolu, kura segvārds ir Sunny Cove un kurš tirgū varētu nonākt 2019. gadā, vienlaikus ar Core un Xeon sēriju jaunumiem. Šim kodolam būs raksturīga 10nm arhitektūra, kura, līdztekus jaunajam ISA – Instruction Set Architecture -, izceļas ar augstāku aprēķinu skaitu, kuru tas spēj paveikt vienas takts (clock cycle) laikā.

Lai gan Apple nesen ir atjauninājuši savas MacBook Pro, MacBook Air un Mac mini produktu sērijas, mēs ļoti ceram, ka nākamgad varētu tikt atjaunināta iMac sērija, turklāt Apple būtu pienācis īstais laiks tirgū laist arī solīto Mac Pro. Viņi šajos datoros varētu iekļaut jaunos Intel procesorus un arī nesen prezentētos grafikas procesorus, kuri, salīdzinājumā ar Skylake mikroshēmām, viņu datoru veiktspēju padarīja divkārt lielāku.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)