Intel laiduši klajā jaunu 5G modemu iPhone tālruņiem - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Intel laiduši klajā jaunu 5G modemu iPhone tālruņiem


Jaunās 5G ierīces varētu nākt klajā ap 2020. gadu. Vai mūs šķir tikai divi gadi līdz jaunajai tehnoloģijai?

Intel ir viens no tiem uzņēmumiem, kas ir līderi 5G tehnoloģijas izstrādē. Piemēram, nesenāko ziemas olimpisko spēļu pārraides un vizualizācijas kontrole tika izpildītas ar zemu atbildes laiku. Mēs esam rakstījuši vairākus rakstus saistībā ar 5G tīkla, ko jau izmēģina pakalpojumu sniedzēji, priekšrocībām.

Jau kādu laiku ir zināms, ka pirmais iPhone (vai Apple AR brilles?), izmantojot jauno, super ātro tehnoloģiju, varētu nākt klajā 2020. gadā. Konkurss ir diezgan liels, nemaz neminot, ka Intel sola, ka jaunā sērija ieradīsies, tuvojoties 2019. gada noslēgumam. Šķiet realistiski, ka Apple varētu izziņot jauno tehnoloģiju nākamajā septembrī.

Lai gan 2018. gadā prezentētie iPhone XS, iPhone XS Max un iPhone XR modeļi ekskluzīvi izmanto Intel mikroshēmas, Samsung, Nokia, Sony, Xiaomi, Oppo, Vivo, HTC, LG, Asus, ZTE, Sharp, Fujitsu un OnePlus – visi šie uzņēmumi izmanto Qualcomm risinājumus. Tādēļ 5G modems augstāk minētajiem konkurentiem vēl tiek veidots saistībā ar sadarbību, ko mēs visdrīzāk iPhone nākotnē neredzēsim pēc Apple un Qualcomm juridiskās cīņas.

“2017. gada novembrī Intel izziņoja par būtiskiem sasniegumiem savā bezvadu produktu ceļvedī, lai paātrinātu 5G ieviešanu. Intel agrīnā 5G silīcija tehnoloģija, Intel® 5G modems paziņots CES 2017, tagad veiksmīgi veic pārvadi 28 GHz frekvenču joslā. (Avots: Intel Corporation)”

Samsung un Huawei arī eksperimentē ar savu tehnoloģiju izstrādi, mēs nepacietīgi gaidām ražotāju sasniegtos rezultātus.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)