iOS 12 izplatās ātrāk nekā pērn izplatījās iOS 11 - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

iOS 12 izplatās ātrāk nekā pērn izplatījās iOS 11


Tas šķiet pašsaprotami. Krietni stabilāka sistēma pievelk arī krietni lielāku lietotāju skaitu. Vai jūs to jau esat instalējuši savās ierīcēs?

Šī gada sākumā mēs ar zināmu skepsi ziņojām, ka Apple pārtraukuši izstrādāt jaunas iOS funkcijas un iOS 12, gaidāmo jaunāko versiju, centīsies padarīt tik stabilu, cik vien iespējams. Šāda soļa veikšana daudz nozīmēja gan pašam uzņēmumam, gan mums, lietotājiem. Juceklīgais iOS 11 iesākums pat visrūdītākajiem Apple piekritējiem lika mazliet zaudēt ticību šai sistēmai.

Par laimi, kad šī gada septembrī tika izlaista iOS 12 sistēma, Apple nelika mums vilties: viņi bija turējuši doto vārdu. Šī sistēma bija pavisam stabila jau kopš beta testēšanas sākuma, dzīvotspējīgas bija pat publiski pieejamās beta versijas. Turklāt arī statistikā bija redzami būtiski uzlabojumi.

Sākumā iOS vajadzēja atgūt mūsu uzticību. Ja iOS 11 jau 24 stundu laikā bija uzinstalēta 10% no aktīvi lietotajām ierīcēm, tad iOS 12 šādu skaitli izdevās sasniegt divu dienu laikā. Tomēr pirms diviem mēnešiem mēs ziņojām, ka jaunā sistēma ir izvirzījusies vadībā. Bija skaidri redzams, ka cilvēkiem ļoti patīk iOS 12 un kopš tā laika nekas nav mainījies.

Saskaņā ar jaunākajiem Apple publicētajiem datiem, iOS 12 sistēma ir instalēta 70% no pašlaik aktīvi lietotajām ierīcēm. Pat ņemot vērā to, ka visas ierīces, kurās darbojās iOS 11, būtu iespējams instalēt arī iOS 12, iepriekšējās paaudzes sistēma joprojām ir instalēta 21% ierīču. Savukārt 9% lietotāju joprojām izmanto vēl vecākas mobilās sistēmas versijas.

Šie skaitļi ir būtiski labāki nekā iOS 11 pirms gada sasniegtie rezultāti. Tieši pirms gada iepriekšējā sistēmas versija bija instalēta 59% ierīču.

Nu re, nopietns darbs vienmēr atmaksājas…

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)