iOS 12: Kā bloķēšanas ekrānā pārvaldīt paziņojumus - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

iOS 12: Kā bloķēšanas ekrānā pārvaldīt paziņojumus


iOS 12 sistēma sniedz iespēju viegli atbrīvoties no kaitinošajiem lietotņu paziņojumiem, tādējādi ļaujot jebkurā laikā koncentrēties uz svarīgāko. Mēs jums parādīsim, kā to paveikt!

Vēl tikai pāris nedēļas pirms iOS 12 izlaišanas mēs dusmojāmies par to, cik vecmodīgi un kaitinoši ir iOS paziņojumi salīdzinot ar konkurentu risinājumiem. Par laimi, Apple ir sadzirdējuši mūsu lūgšanas un, līdz ar iOS 12 izlaišanu, papildus paziņojumu grupēšanas funkcijai snieguši mums arī iespēju ar vienas kustības palīdzību no paziņojumiem vienkārši atbrīvoties.

Pirms tika izstrādāta iOS 12 sistēma, lielā daļā gadījumu, lai tiktu galā ar paziņojumiem, lietotājiem nācās iziet cauri 10 posmiem: 1. Jūs mierīgi dzīvojāt. 2. Kāda no lietotnēm jūsu tālrunī iesūtīja kaitinošu paziņojumu. 3. Jūs to ignorējāt. 4. No tās pašas lietotnes jums pienāca vēl daudz citu traucējošu paziņojumu. 5. Jūs kļuvāt aizkaitināti. 6. Jūs izlēmāt paziņojumus izslēgt. 7. Atbloķējāt savu ierīci un sākāt atbildēt uz pienākušajām ziņām. 8. Aizmirsāt bloķēt šīs lietotnes sūtītos paziņojumus. 9. Saņēmāt vēl vairāk kaitinošu paziņojumu. 10. Vēlreiz nonācāt 5. posmā.

Šo situāciju atrisināt bija iespējams tikai vienā veidā. Dusmu uzplūduma vidū, ignorējot visas ienākošās ziņas, jums bija nepieciešams pieņemt stingru lēmumu, ieiet sadaļā Settings un bez žēlastības izslēgt jūs traucējošās lietotnes paziņojumus.

Salīdzinot ar to, kā bija agrāk, kopš mums ir pieejama iOS 12 sistēma, to pašu situāciju atrisināt ir krietni vieglāk.

• Traucējošais paziņojums parādās jūsu Lock Screen jeb bloķētajā ekrānā.
• Jūs tūdaļ ar pirkstu virzienā pa kreisi pārvelkat pāri paziņojumam.
• Pieskarieties iespējai “Manage” (“pārvaldīt”).
• Izvēlieties, vai jūs vēlētos A) to pavisam deaktivizēt, vai B) izvēlēties iespēju “Deliver Quietly”, lai bez raksturīgās pīkstēšanas un dūkšanas joprojām savā Notification Center saņemtu paziņojumus.

Pirmo reizi iOS vēsturē jūs varēsiet veltīt vairāk uzmanības savu bojāto nervu atjaunošanai. Ideāli!

Apple Inc. (AAPL)