Apple Pencil maina cilvēku dzīves - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple Pencil maina cilvēku dzīves


Apple Pencil ir kā audžu bērns Apple aksesuāru klāstā. Kopš tā iznākšanas, nav paziņots nekas nozīmīgs. Tomēr dažās nozarēs un industrijās tas ir ļoti svarīgs darba rīks. Vadošais Rapha dizaineris, kas veido dizainu velosipēdu piederumiem, pastāstīja mums par to, kā Apple zīmulis ir mainījis viņa ikdienas darbu.

Tie, kuri mīl riteņbraukšanu, droši var zvanīt uz Rapha. Kompānija, kura savu mājvietu radusi Londonā, veido dizainu un rada izcilas kvalitātes produktus par augstu cenu. Rapha vadošais dizainers Alekss Valdmans (Alex Valdman) izmanto iPad Pro un Apple Pencil, veicot savus ikdienas pienākumus, un viņš ir gatavs parādīt savu veikumu visai pasaulei.

Valdmans arī pastāstīja mums, kā iPad Pro un Apple Pencil mainīja viņa dzīvi. Pirmkārt, šie rīki to padarīja tikai vieglāku.

“Pirms iPad Pro un Apple Pencil, man bija ļoti daudz piezīmju grāmatiņu, kuras mētājās visur. Viena dzīvojamajā istabā, virtuvē, guļamistabā, darbā, mugursomā, miniatūra pat manā makā. Kāda piezīmju grāmatiņa vienmēr bija rokas stiepiena attālumā jebkurā laikā.”

Bez piezīmju grāmatiņām, ir izmainījušās arī citas lietas viņa darba ikdienā. Valdmans ļoti daudz zīmē, skicē, plāno un savus darbus sūta un rāda arī citiem. Nav grūti iztēloties, kā digitalizācija šo procesu padarīja daudz vieglāku.

“Es saglabāju vismaz 800 dizaina variantus vienā kolekcijā, saņemu 200 e-pastus dienā, radu jaunu dizainu, iedvesmojos, atzīmēju tikšanās, apstrādāju ziņojumus. Daru arī personīgās lietas, rezervēju ceļojumus, klausos mūziku, apmaksāju rēķinus u.t.t. Ir tikai viena ierīce, kas man palīdz būt organizētam, komunikablam, radošam un ietilpst manā Musette somā. iPad Pro visu pasauli ieliek jūsu rokās”

Informācijas avots: TechCrunch

Apple Inc. (AAPL)